Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek így lehet hosszútá...

Szerintetek így lehet hosszútávon fogyni?

Figyelt kérdés
OMAD- One Meal a Day diétát követek és mellette sportolok. Ez a napi egy étkezés 1100-1200 kalóriát tesz ki. Kb 2 hete csinálom és lement 2,5 kiló. Ez hosszútávon működhet? Nyilvánvalóan sportolok is mellette. Elég ha csak kardiózok vagy sulyzós edzést is ajánlottok?

2022. márc. 3. 06:19
 1/10 anonim ***** válasza:
62%
az elég gáz, ha napi 1x eszel
2022. márc. 3. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
1100-1200 kalória k.vakevés sport mellé. Gondolom nem 140 centi vagy. Ha koplalsz, nyilván fogysz, mindegy hogy 1x vagy 6x eszel egy nap.
2022. márc. 3. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
teljesen követhető diéta mód, nem igazán vagyok a kalória számolgatás híve így inkább egyszer eszek a normálisnál kicsit nagyobb adagot és kész.
2022. márc. 3. 09:16
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Épp most írtam, hogy a normálisnál nem kicsit nagyobb adagot eszel, hanem keveset. Napi szinten az 1100 k.rvakevés.
2022. márc. 3. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
40%

Ha neked beválik és jólesik az egyszeri étkezés (és nincs inzulin vagx pajzsmirigy betegséged) akkor csináld. Arra figyelj higy változatos legyen, zoldsegeket gyumolcosket sokfelet tartalmazzon az etel, na meg eleg feherjet.

Viszont a tobbiekkel egyetertek, hosszutavon azert jem fenntarthato mert ez nagyon keves. 151 centis 62 kilos nokent nekem minimum 1300 kaloriqt kell ennem hogy a testem megfeleloen funkcionaljon (klinikan mertek ki). 1600 kcal korul tartom a sulyt sport nelkul. Szoval 1350en fogyok, egeszsegesen.

Hacsak nem vagy nalam is kisebb amit ketlek akkor neked ez irto keves.

Keress ra a BMR-re, szamold ki hogy neked mennyi es minimum annyi kaloriat tartalmazzon a napi egy etkezesed. Annal kevesebbet soha

2022. márc. 3. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez a kalóriamennyiség arra sem elég hogy a belső szerveid, agyad normálisan funkcionáljon. A hajadon, bőrödön, körmödön fogod először meglátni. Sok szerencsét a minőségi éhezéshez.
2022. márc. 3. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó, honnan gondolod, hogy minőségi az az éhezés?

Lehet, hogy tök sz.rul is eszik emellé :D

2022. márc. 3. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A minőségi éhezésnek pont az a fogalma hogy a lehetőség meg lenne rá hogy a megfelelő mennyiséget bevigye, de ezt vagy nem teszi meg vagy pedig olyan étellel aminek szar a tápértéke.
2022. márc. 3. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Fogyni fogsz, hiszen kevesebb kalóriát viszel be, mint amit felhasználsz.


De ez egy egészségtelen rendszer, és fenntarthatatlan is. Olyan életmódot kell a “diéta” során kialakítani, amit egy életen át tartani tudsz. Akkor lesz csak tartós a fogyás. Különben egy hét alatt visszajön az a 2.5 kg, amit leadtál. Aminek amúgy nagy része víz.

2022. márc. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Próbáltam olyan étrendet kialakítani, de valamin mindig elcsúsztam ezért találtam egyszerübbnek ezt a módszert.
2022. márc. 4. 00:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!