Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 2000 kcal naponta de nem...

2000 kcal naponta de nem fogyok. Kevesebbet egyek?

Figyelt kérdés

185cm 120kg 47eves ff.

Napi pár óra séta.

Nem nagyon értek a fogyáshoz eddig nem zavart a súlyom de most nehezen viselem.



2022. márc. 5. 20:27
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
Szerintem is a számolással lesz a gond.
2022. márc. 6. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:

Számolod te rendesen a kalóriákat? Szószokat, kávéba a tej és cukor és társait is beleszámolod?

Ilyen súly mellett még 2300-400 kalória mellett is fogynod kéne.

2022. márc. 6. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 A kérdező kommentje:

Hű.

Jó sok válasz köszönöm.

Igen szerintem mindent számolok.

Reggel iszok egy kávét cukor nélkül. Aztán elmegyek dolgozni.

Este hét körül jövök haza. Eszek valamit ami ebédtől maradt. Pl. Ma egy szelet csirke mell, rizzsel.

Majd egy kávé. Aztán zuhany tv.

Kilenc körül vacsora.

Néhány szelet kenyér felvágottak (heti egyszer szalonna) sajt és kb egy liter tej. Szóval nem túl bonyolult. Minden napom ilyen.

2022. márc. 7. 09:18
 14/34 anonim ***** válasza:

egy liter tej már 560 kcal

2 szelet kenyér 200 kcal

4 szelet szalámi 150 kcal

két szelet sajt 110 kcal

csak a vacsora 1020kcal

egyrészt borzasztó egészségtelen ennyit enni egyszerre, este meg pláne, leterheli a gyomrod

másrészt az uzsonna ami ebédből maradt legyen alulbecsülve 300 kcal, akkor már 1450 kcalnál jársz

ha nem is reggelizel, akkor az ebéd nem hiszem hogy csak 600 kcal ha tényleg ilyen mennyiségeket betolsz vacsira


az epdig sokkal egészségesebb lenne ha a nap első felrée csoprotosítanád a több kalóriát, rostot, sovány fehréjéket, hiszen akkor este nem lenne ilyen brutál falási rohamod mint amit leírsz és nem is tudod hogy az

2022. márc. 7. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 A kérdező kommentje:

Na igen. De így élek 30 éve. Egész nap nem eszem.

Este megeszem az ebéd maradékát, később meg a vacsi.

Este vagyok éhes.

Reggel és napközben rá se nézek ételre.

2022. márc. 7. 09:35
 16/34 anonim ***** válasza:

ha jól értem fogyni akarsz -> el vagy hízva -> amit az elmúlt 30 évben csináltál, attól elhíztál -> ugyanazt csinálod és nem fogysz


azért vagy éhes este mert napközben éhezteted a szervezeted, ha érzed az éhséget ha nem

2022. márc. 7. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 A kérdező kommentje:

16.

Akár igaz is.

Na de hogy csináljam?

Napközben enni az nekem olyan mint másnak hajnal kettőkor töltött káposztát enni.

Este tudok kevesebbet enni. Sajnos így sem hatalmas az adag. Max 2500ckal. De le tudom nyomni 2000ig. Viszont nem sokat segít persze lehet türelmetlen vagyok. Pár hete kezdtem figyelni de eddig semmi. Megpróbálom az 1500-at megcélozni.

2022. márc. 7. 10:51
 18/34 anonim ***** válasza:

az az esti nagy zabálásnál is rosszabb lenne ha 1500 kcalt ennél

én eszem 1500-at 62 kilós 157 centis nőként


próbálj ki új, nagyobb volumenű ételeket, amikből nagyobbnak tűnik az adag. pl rizs helyett bulgur (2szeresésre duzzad a riszhez képest), minden étkezés mellé két marék zöldség


ha desszert, akkor egyél pl valamit zsírszegény túróval, pl joghurt, édesítő, túró, gyümölcs


ha nem vagy hajlandó változtatni hogy akarsz fogyni? egyszerűen meg kell szokni hogy eszel reggel. hidd el hogy ez kell a testednek. felkelés utáni 2 órában egyél valamit, ami jólesik. lehet akár egy tonhalsaláta, lehet tk kenyér sonkával, humusszal, zöldségekkel, lehet túrókrém joghurttal, vagy banános zabpalacsinta mnadulavajjal

olyat válassz, ami jólesik és majd beleszoksz


a nap első felében kéne megenni a napi kalóriák kétharmadát, a többiben a maradékot


(saját példa: lefogytam 37 kilót és az utolsó 5 nagyon megakadt, pedig fehérje, zsír, ch az ajánlásokon belül volt, kalóriakeretet is tartottam. elmentem dietetikushoz és négy főbb dolgot javasolt

- több hüvelyes -> tele van rosttal, jóllakat

- kevesebb zsíradék -> 53 helyett 40 grammot eszem mostmár

- a korábbi 300 helyett 37a kcalos reggeli és a korábbi 350 helyett 500 kalóriás ebéd -> kisebb uzsonna és vacsora


Nevettem magamban mert hát pont ugyanannyi kalóriát javasolt amit addig ettem, csak a fentiv áltoztatásokkal. És ugye miért is fogynék úgy jobban. Láss csodát, két hét alatt lement 1,2 kiló és azóta is folytatódik. Tehát neked is azt mondom, hogy ha már feltetted a kérdés,t hogy hogyan legyél egészségesebb és hgoyan fogyj akkor ne akarj már okosabb lenni azoknál, akik nálad jóval tapasztaltabbak és segíteni próbálnak. Próbáld ki két hétig amit javaslunk, és ha nem válik be (amit kétlek) akkor jöhetsz a kifogásokkal. Mert az egy jogos kifgoás lesz és akkor valami más megodlást kell számodra keresni, ami neked ideálisabb

2022. márc. 7. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:

kedztenek csökkentsd le az irreálisan sok és felesleges tejet 2 decire,

utána iktass be valami rendszert hogy ne két vacsorád legyen, hanem egy reggeli, ebéd s uzsonna

kezdd el a pékárut teljes kiőrlésűre cserélni

felvágott legyen magas hústartlamú sonka, a sajt meg light és kevesebb + egyél mellé zöldséget


baby steps, nem kell itt rögötn a világot megváltani

de 2000 kcal alá ne menj, sok szempontból gázos lenne

2022. márc. 7. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 A kérdező kommentje:

Oke Oke

Tejet el tudom hagyni.

Mást nem iszom soha. Csak tej kávé és víz.

Mondjuk a kávé nem a legjobb tej nélkül.

A reggelit ki próbálom.

Gyerekkoromban is ment most is fog.

Meglátjuk.

2022. márc. 7. 11:22
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!