Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 2000 kcal naponta de nem...

2000 kcal naponta de nem fogyok. Kevesebbet egyek?

Figyelt kérdés

185cm 120kg 47eves ff.

Napi pár óra séta.

Nem nagyon értek a fogyáshoz eddig nem zavart a súlyom de most nehezen viselem.



2022. márc. 5. 20:27
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:

Latom jol lepontoztak azert, mert nem vagy hajlando kieheztetni a tested, es kesobb a tobbszoroset visszahizni…

Erre mondjuk azt szoktam mondani, hogy majd rajonnek. En is eltem 1000 kalorian egy darabig, erdekes mod a a sulyom ugy kezdett emelkedni, amint nem birtam tovabb hogy orom volt nezni.

2022. márc. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
0%

Haho! Hol van a “magyar dietetikus szövetség éves ülésén lévő, alelnök által tartott előadás”?!


Vagy legalább egy évet mondasz? Ha elérhető interneten, majd én megkeresem…

2022. márc. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
0%

Szinten 185 magas, szintén 130kg voltam, de eleve nem ettem összesen 1500kcalt... kb 1200kcallal diétáztam az elején, most 80kg osan sokkal magasabb a kcal igényem, és sokkal ktívabb életet is élek.

Elősször én is 1800kcallal próbálkoztam mert kaloriabázis akkor ezt mondta nekem, de basszus akkora adag kajákat kellett legyürnöm, hogy meg se tudtam enni.

Sokan túlgondolják nagyon ezt a kcal dolgot...

2022. máj. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
0%

1 dolog... eleve hülyeseg ez a testsúly alapján belőtt kcal igény...

A túlsúlyod nem kér enni... az izmaid kérik az ételt, nem a zsítod...

En is 120 voltam nem 130 elírtam az előbb, de olyan izomzatom volt a háj alatt, hogy sok 60kg os 8.as kisfiúnak nagyobb izomzata van, mint nekem volt akkoriban... hova zabáltam volna 1800kcal-okat?... meg minek?

Mikor semmit nem mozogtam, otthon-kocsi-iroda-kocsi-otthon...

2022. máj. 23. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!