Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha nem eszem hat óra után (és...

Ha nem eszem hat óra után (és nem is iszom semmi cukrosat), attól méf rágózni szabad?

Figyelt kérdés
Már jó ideje nem eszem 6 óra után,ha iszom is akkor is csak ásványvizet,de rágózni szoktam 6 után.Nemrég jutott eszembe,hogy a rágó is tartalmaz kalóriát.Megengedett a rágózás?
2010. szept. 12. 21:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Szerintem a rágóban nincs olyan sok kalória, hogy baj legyen :D Főleg ha cukormentes :D
2010. szept. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
Huh, ez már nem egészséges :) - mármint , hogy ennyire parázol a kalóriáktól. Persze, hogy ehetsz rágót, és minden tiszteletem a tiéd, amiért ezt be tudod tartani!
2010. szept. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :)

Egyébként nem könnyű betartani :S :)

2010. szept. 12. 22:09
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha még ilyenkor is fent vagy, akkor nem egészséges, hogy 6 után nem eszel. Ez a korlát azokra vonatkozik, akik már 8-kor durmolnak. Azt jegyezd meg, hogy lefekvés előtt 2 órával még kell enned valamit, hogy ne álljon le az anyagcseréd, akár egy joghurt is jó. A rágó miatt pedig ne aggódj :).
2010. szept. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
2010. szept. 12. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Én úgy tudom,hogy lefekfél előtt 4 órával ajánlott,hogy nem egyek.És én átlagban 10-kor fekszem le.
2010. szept. 12. 22:33
 7/14 anonim ***** válasza:
Lefekvés előtt 2 óra, én nem tudnék korgó gyomorral aludni, pedig nem vagyok túlsúlyos.
2010. szept. 12. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
26%

A kérdező csak provokálni akar,ezzel a 6 utáni tébollyal.

Épeszű ember nem csinálja,csak ha 8kor már alszik.

2010. szept. 12. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Hagy tudjam már jobban ,hogy kit akarod provokálni és mikor,köszi :)

És egyébként nem értem ezt a magadfajta emberekben,hogy mért nem lehet normálisan válaszolni egy kérdésre,vagy egyszerűen csöndben maradni...?!

2010. szept. 12. 23:22
 10/14 anonim ***** válasza:
4 óra az nagyon sok, addigra nagyon lelassulsz, nem véletlen mondják, hogy 2-3 óránként kellene enni (persze kisadagokat), így folyamatos lesz az anyagcseréd. Nem tudom, mikor kelsz, de tegyük fel, hogy 8-kor reggelizel, ha hatkor ettél utoljára, akkor 14 órán át nem viszel be semmit, ez rengeteg idő, így bekövetkezhet az is, hogy zsírnak raktározza el az ételt a szervezeted. Persze lehet olyan a környzetedben, aki ezzel a módszerrel hatásosan fogyott, de vagy előbb feküdt le vagy nem zsírból, hanem izomból veszített többet. Gondolom, te zsírból szeretnél, szóval csak okosan csináld. Egyébként minél több izmod van, annál több kalóriát tud égetni a szervezeted, ezért sem szabad hipp-hopp fogyni, nehogy a jó kis égetős izom menjen le :).
2010. szept. 13. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!