Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy tudtatok túllendülni az...

Hogy tudtatok túllendülni az első holtponton?

Figyelt kérdés

Januar 11en kedztem 96,7 kg-ról, múlt csütörtökön 88.6 voltam. De most fog megjönni a menstruációm és 89.5 vagyok, Kedzem elveszíteni a kitartásom. Nektek hogy sikerült az első nehéz pillanaton átesni? Illetve lányok nektek mensi után mennyi idő alatt szokott visszamenni a súlyotok?

Egyébként most 3 napig nem tartottam a diétámat, de nem is zabáltam


2022. márc. 14. 17:21
 1/5 anonim ***** válasza:
24%
Kitartó típus vagyok.
2022. márc. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
88%

Nem szabad csak a motivációra építeni. Az elég hullamzó tud lenni. Ami pedig természetes. Alkalmazkodj hozzá, illetve erősítsd.

Ha van olyan nap amikor nem érzed motiváltnak magad, akkor pl ne csinálj nagy edzést, csak egy kisebbet, és hasonlók.

Én A pillanatnyi sikerélményekre koncentráltam, nem a nagy célra ( fogyás). Az nagyon távoli és lassan jönnek az eredmények, néha nem is jönnek mert stagnált a fogyás.

Én A napi kihívások teljesítésére koncentráltam. Ettől hamarabb jöttek a sikerélmények és több is lett belőlük. Ez pedig a motivációt erősíti:)

Ma teljesítettem az edzést? Igen

Ma betartottam az étrendet? Igen

Ez 2 sikerélmény, 2 apró lépés egyetlen nap alatt. Ezt napról napra, hétről hétre , hónapról hónapra vinni kell tovább.

Ha hibázol, az pedig ne legyen indok a feladásra. Lehetőség, hogy tanulj belőle.:) Ha néha néha hibázol az nem baj, de egy hibázásból ne legyen azonnal kettő, három stb...

2022. márc. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm kedves utolsó, ez segíteni fog
2022. márc. 14. 18:37
 4/5 anonim ***** válasza:
79%
Én mindig ilyenkor csináltam előtte-utána montázst. Abból jól látszott, hogy van értelme rendesen csinálni.
2022. márc. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
72%
A menzeszkor fellépő súlyváltozást nem kell figyelembe venni. Hiszen tudjuk, hogy az nem hízás. Olyankor mérni sem érdemes.
2022. márc. 15. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!