Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan bírom magam rávenni,...

Hogyan bírom magam rávenni, hogy tartsak, diétát és sportosabb életet?

Figyelt kérdés

5-6 napig megy, de utána elfogy a ledület, majd amikor mérlegre állok, meglepődök, hogy ebből nem nagyon lett kb. semmi.


Akinek volt hasonlója és sikerült túllépnie, az hogyan tette? Ötletek, tanácsok?



2022. ápr. 1. 23:14
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
76%

Nem kell mérlegre állni 5-6 nap után,olyankor mire számítasz? Heti 0.5 kg fogyás egy teljesen normális ütem, ennél több csak akkor lesz ha tényleg nagyon elhízott vagy,mondjuk 40+ kg súlyfelesleggel..

A másik meg,hogyha nem tudod tartani a diétád,annak általában az az oka,hogy halálra éhezteted magad,aztán persze ez nem tartható hosszútávon és elkezd zabálni az ember,mindenféle gyors ch-t meg cukrot,mert kívánja az éhező test a gyors energiát. Így lehet fogyókúrából hízókúrát csinálni egész hamar :D A sporthoz fokozatosan kell hozzászokni,akár a tempós gyaloglás is megteszi, a lényeg,hogy rendszeres legyen. Egy olyan életformát kell kialakítani,amit akár életed végégig tartani tudsz.

2022. ápr. 2. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Nekem a lunch box tipusu etkezes valt ve, mert eddig minden dietat feladtam. Egy ilyen lunchbox lenyege hogy tobbfele, de bagyon keves, valtozatos, egeszseges kaja van es apro falatokra cagy kisebb darabokra vagva. Ird be keresobe hogy healthy lunch box, es toltogesd le a kepet inspiracionak, lopj otleteket Pl.

[link]


Nagyon jo hogy lehet enni etcsokit, hamburgert, perecet, krekert is, igaz par falatot csak es melle egeszseges szendvicsek, salik, gyumik, magvak valtotatosan. En legutobb kekszet, kockasajtot, fott tojast, szalamit, salatat, csemegeubit, almafalatot pakoltam egy dobozba.az azsiaiak is ezert nem hiznak, itthon tobb kis talkaba rendezem a kajam es sokfelet szervirozok.

2022. ápr. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!