Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha valaki 1x eszik keveset...

Ha valaki 1x eszik keveset fog fogyni?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 8. 08:54
 1/5 anonim ***** válasza:
98%

Átmenetileg, aztán vagy a dupláját vagy a 3-szorosát fogja visszahízni, jojjóeffektus. Főleg mivel inkább csak vizet veszít.

De lehet, hogy előbb kerül kórházba, ha hosszú távon valaki csak egyszer eszik egy nap keveset.

2022. ápr. 8. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
83%
Inkább sokszor keveset kell enni.
2022. ápr. 8. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
83%
Baromság. Egészséges diéta, kalóriadeficit, mozgás??
2022. ápr. 8. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
De mit jelent az a napi 1 evés? Ha egy rakás gyorskaját meg édességet, akkor még hízhatsz is. Ha egy almát meg 20g müzlit, az meg már anorexia. Meg persze az sem mindegy, hány kiló vagy most, milyen magas, hány éves, fizikailag mennyire vagy aktív... de amúgy egy google kereséssel simán találsz kalkulátort, ahova ezeket be tudod írni és kiírja mennyi kcal-t kellene enned egy nap.
2022. ápr. 8. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Attól függ.


Volt időszakom, hogy kb 11-ig ettem egyszer, két darab rántottás vagy szalonnás vagy pizzás nagyobb péksütit és utána semmit sem ettem, mert nem voltam éhes.


Szépen jöttek rám a kilók.


Ha tényleg keveset eszel, annak az a hátránya, hogy nagyobb eséllyel lesz falásrohamod. Volt egy anorexiás lány, aki blogot vezetett a koplalásáról és mindig arról írt frusztráltan, hogy egész nap koplalt, aztán összezabált mindent. A test automatikusan védekezik, ha van lehetőség bármit is elfogyasztani.


Érdemesebb egy egészséges fogyókúrás étrendet követni (ha tényleg fogyni kell és nem egy anorexiás csontkollekció vagy), ha esetleg belekezdtél már ebbe a gyilkos diétába, akkor roborálni és a célsúlyod elérése után (ami a normális testsúly, nem egy kemoteráliás kezelt súlya) életmódot váltani.


Annak nincs értelme, hogy koplalj, aztán úgy egyél, ami felhízlalt, attól ugyanúgy visszahízol.

Én is a koplaló csapdába estem folyton, sosem vettem észre mi a baj az étrenddel, szóval koplaltam, elértem pl a 48 kilót, aztán visszatértem a régi étrendhez és utána villámgyorsan 55 kg körül voltam.

2022. ápr. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!