Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék hasról fogyni?

Hogyan tudnék hasról fogyni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!A segítségetekre lenne szükségem!A pandémia alatt felszedtem egy jó pár kilót….

56 voltam, most meg 83kg vagyok…bevallom semmit sem mozogtam a 2 év alatt…viszont elegem lett a testemből! Fáj ránézi bárkire is,hogy ő milyen jó vékony….igazából csak hasam és combom van semmi más…így fogyni szeretnék!Sokat olvasgattam az interneten,mindenhol azt írják edzeni,edzeni,edzeni….viszont én a súlyom miatt alig birom el magam,ezért kondiba egy kicsit gáz lenne így az elején járni! Itthon viszont bármi tornát stb. meg tudok csinálni!Kérlek segítsetek!Kellemes ünnepeket mindenkinek!


2022. ápr. 16. 21:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%
Nem tudsz csak hasról fogyni. Kezdj el életmódot váltani, kalóriát számolni, és ahogy majd mennek le a kilók, úgy fog lassan a hasadról is lemenni.
2022. ápr. 16. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

A jó hír az, hogy nem is kell terembe menned vagy agyonedzened magad ahhoz, hogy fogyj. Az is tökéletes mozgás ha eljársz sétálni.

A fogyáshoz elegendő ha kevesebbet eszel. A legtutibb módszer a kalória számolás. Kitartás és sok türelem. Sok sikert és Neked is kellemes ünnepeket!

2022. ápr. 16. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
85%

Otthon? Azt hamar elunod. Mért nem mész el biciklizni, hegyre mászni, stb?

F/L?, magasság, kor?

2022. ápr. 17. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
Zsírleszívással
2022. ápr. 17. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:

Szia:) nem is feltétlenül kell kondiba menned az edzéshez, rengeteg szuper edzős videót lehet online is találni, pl Pamela Reif vagy Growingananas youtube csatornáján nagyon gyilkos edzések vannak (utóbbi nagyon gyilkos kategória, de Pamelának vannak jó kezdő edzései is, illezve van egy ingyenes appja, ami akár összerakja edzéstervvé neked a kis 10-15 perces videókat a hét minden napjára, pihenőnappal mindennel). Ha fogyni szeretnél, elsősorban hiit, cardio edzéseket csinálj, találsz ilyen videókat is, de a séta/futás/biciklizés/úszás is ilyenek - igazából az a fontos, hogy akármit csinálj, hosszabb ideig csináld, a szervezeted kb. fél óra után kerd el zsírt égetni, szóval ha kisebb intenzitással is, de legyél kitartó:) a másik fontos tényező pedig a rendszeresség, mozogj hetente legalább 2-3 alkalommal:) fontos még tudni, hogy csak egy helyről nem lehet fogyni specifikusan, illetve sokminden múlik a táplálkozáson, szóval nem csak edzeni edzeni edzeni, arra is oda kell figyelni:)

sok sikert és kitartást hozzá!

2022. ápr. 17. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
81%
Inkább megfelelő táplálkozással tudsz fogyni. Elvileg nagyon egyszerűen, kevesebb kalóriát egyél, mint amit elhasználsz.
2022. ápr. 17. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Kizárt, hogy mind a 30 kiló a hasadon landolt. Szóval töltsd le a kalóriabázist és használd.
2022. ápr. 17. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
10%

Nézd meg az étrendedet és iktasd ki azt, ami felesleges, a kajákat meg szervezd meg úgy, hogy legyen tápláló, de fogyasszon. Koplalni nem érdenes, a diétádat halálra ítéli és utána villámgyorsan visszahízol.


Olyan gyakorlatok csinálj, ami hasra specializálódott, mást felesleges csinálnod, mert nem a hasat formálja.


Én pl rendben vagyok lábilag, mert sokat megyek, a karom is hasonlóképpen van, állandó használatban van, de nem csinálok semmit, ami a hasamra hatna, ezért kis pocakom van.

2022. ápr. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Cubina ***** válasza:

Tapasztalatokból írom, hogy 20-30 kiló zsír nem egy helyre rakódik le. :) Én is 83 voltam, dagadt disznó, a fotókat látva realizáltam, mert a tükörbe nézve nem láttam magam ennyire hájasnak. Ott volt a zsír karon, háton, vállon, combon, deréktájon, gyomron, hason, fejen, nyakon. Fenekem sose volt, de oda bezzeg nem ment semmi. :D

"Szerencsére" nálam brutális hormonzavar okozta a hízást, a probléma megoldásával (komoly műtét) lefogytam 59 kilóra, ami pont jó a 166 centimhez, Csak az a baj, hogy az összes kedvenc régi holmim leesik rólam.

Akaraterő, kitartás, diéta és mozgás, csak az segít a fogyásban. Én hiába csináltam, a betegségem miatt egy deka se ment le, mostanra meg úgy összeszűkült a gyomrom, hogy csak keveset tudok enni.

Ha nálad nincs hormonális gond, akkor segíteni fog a fent írt módszer. Hajrá, menni fog! :)

2022. máj. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

#9

Hogy kiderüljön,hogy nálam is hormonzavar van-e akkor milyen orvoshoz menjek el aki meg tudja állapítani,hogy az-e?

2022. máj. 16. 07:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!