Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hasról fogyni Nőnek? Egyéb...

Hasról fogyni Nőnek? Egyéb infó lent.

Figyelt kérdés
Sziasztok. 40+os Nő vagyok. Januárban kezdtem életmód váltásba, mert magamat elnézve nagyon is kellett. El voltam hízva. Mára már nagyon jól lefogytam, viszont a hasamon maradt felesleg. Nem sok, de engem zavar. Fogyni már nem szeretnék, viszont a hasi pici felesleget le szeretném adni. Mit tanácsoltok?

2021. szept. 12. 18:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Még mindig nincs helyi fogyás!
2021. szept. 12. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Kifejtenéd bővebben?? Mit tanácsolsz?? Mondták már nekem a tornát. De. Valóban működik ha hasra edzek, akkor nyilván a hasi izmokat edzem. Én az a feletti zsírt szeretném leadni.
2021. szept. 12. 19:08
 3/7 anonim ***** válasza:
47%

Ez azt jelenti, hogy nem te döntöd el, hogy honnan fogsz lefogyni, hanem a szervezeted. Menj el futni, ugrálókötelezz, hullahoppkarikázz, végezz minél több aerob és kardió edzést és természetesen továbbra is figyelj az étkezésre. Este pedig lehetőleg ne egyél, mert amit este eszel az rajtad marad, mivel estére az anyagcsere lelassul.


Kitartást és sok sikert. :)

2021. szept. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Nagyon kitartó vagyok! Megfogadom. Este pedig sosem eszem. Na jó, ritkán azért bűnözök,mondjunk 1 hónapban egyszer.
2021. szept. 12. 19:31
 5/7 anonim ***** válasza:
Nincs lokális fogyás. Ha fogysz, akkor a szervezeted dönti el, honnan használja fel a zsírt. Ha kilókban nem akarsz fogyni, érdemes erősítő edzéseket csinálni az egész testre. Picit izmosodsz, ezzel megnöveled a szervezeted kalória igényét. Így bár kilókban kb maradsz annyi, amennyi most van, de kevesebb lesz a testzsír százalékod.
2021. szept. 13. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
56%
Helyi zsírégetés nincs
2021. szept. 13. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a hozzászólásokat! Egy kicsit szomorú lettem, mert mindeddig azt hittem, hogy pl. ha sokat edzek célirányosan, akkor a has körüli izmok erősödnek, és ezáltal vékonyodik a zsírréteg felette. Akkor ez nem így van.
2021. szept. 13. 14:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!