Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék hasról fogyni?

Hogyan tudnék hasról fogyni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!A segítségetekre lenne szükségem!A pandémia alatt felszedtem egy jó pár kilót….

56 voltam, most meg 83kg vagyok…bevallom semmit sem mozogtam a 2 év alatt…viszont elegem lett a testemből! Fáj ránézi bárkire is,hogy ő milyen jó vékony….igazából csak hasam és combom van semmi más…így fogyni szeretnék!Sokat olvasgattam az interneten,mindenhol azt írják edzeni,edzeni,edzeni….viszont én a súlyom miatt alig birom el magam,ezért kondiba egy kicsit gáz lenne így az elején járni! Itthon viszont bármi tornát stb. meg tudok csinálni!Kérlek segítsetek!Kellemes ünnepeket mindenkinek!


2022. ápr. 16. 21:57
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Kezdetnek háziorvos utaljon be vérvételre, legyen benne TSH és hárompontos cukor és inzulin. Ebből, ha van eltérés, egy endokrinológus el tud majd indulni.
2022. máj. 16. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!