Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 1 év alatt 20 kilót hiztam....

1 év alatt 20 kilót hiztam. Hogyan lehetséges ez?

Figyelt kérdés

Előtte megfelelő életmódom volt, de munkahelyet valtottam, brutál terhelés alatt vagyok.

Van, hogy napközben nem eszek, csak este.

Tisztában vagyok vele, hogy így többet raktarazoz a szervezet.

De ennyit számít? Ez a 20kg rengeteg...



2022. ápr. 18. 10:37
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
60%

Hogy a tökömbe híznál mar csak az esti evéstől, ha deficitben vagy?

Linkelj már valami cikket, bármit, mert ezzel így csak a saját hülyeséged bizonygatod.

2022. ápr. 18. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

Én nem mondtam, hogy napi 1000 kcalt eszek, nem tudom mennyit.


Cukros üdítőt kb 5 éve nem iszok, meg úgy egyáltalán nem hasznalok cukrot

2022. ápr. 18. 14:33
 13/20 A kérdező kommentje:
Persze, hogy kevesebbet mozgok és nem figyelek a táplálkozási. Nem értem egyesek fenkolt fogalmazasat. Pat éve 30 kilót fogytam, most is menne ha raallnek, nem urugynek mondom a pcot.... egyszerűen csak nagyon sok akkor érzem a 20 kilót ennyi idő alatt. Erre vonatkozott a kérdés
2022. ápr. 18. 14:34
 14/20 anonim ***** válasza:
28%
13-as Ha már fogytál egyszer 30kg-ot, akkor volt miből, úgyhogy nyilván eleve egészségtelenek a táplálkozási szokásaid. A jojózás teljesen természetes, ha elengeded magad.
2022. ápr. 18. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
36%

Gondolom, egeszségtelenül fogytál, most meg brutal jojóval reagál a szervezeted az (esetleges) nembrutál lazításra is.

Kezdd előről, okosabban.

2022. ápr. 18. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
21%

A semmiből nem lesz valami. Több energiát, kalóriát viszel be a szervezetedbe mint amennyire szüksége van.

De ha nekünk nem hiszed el, fordulj olyan eü képzett személyhez akinek igen, de attól tartok neki sem fogod.

2022. ápr. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
54%

"Persze, hogy kevesebbet mozgok és nem figyelek a táplálkozási."


Itt a bibi. Ha nem is megoldható jelenleg, hogy többet mozogj (bár ha fontosnak tartod, akkor fogsz rá időt keríteni), figyeld alaposan, hogy mennyit eszel összesen (hogy mikor az a fogyás szempontjából lényegtelen), mert ezért híztál.

2022. ápr. 18. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

3. A válaszoló Nyilván általánosít ahogy sokan mmások, és arra alapozza ezeket a kijelentéseket teljesen ismeretlenül, hisz semmit se tud a kérdezőről.


Kérdező: az IR PCOS kombó nagyon be tud kavarni, nekem is van. Az IR alapból már egy anyagcsere probléma. És ha nem tudsz róla, annak megfelelő étrendet se tudsz tartani. Én magam is csak szigorú speciális diétával tudtam lefogyni IR PCOS meg PMA mellett.

2022. ápr. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%

Így van, ahogy az utolsó mondja!

Ezzel a két problémával totál borul a hormonrendszer.

Kérdező! A pajzsmirigyed rendben?

Az alulműködés 30%-kal is csökkenti az alapanyag cserét. Én is rendszeres súlyzós edzés mellett, kajára is odafigyelve egyszer csak elkezdtem hízni, az izmos, nagyon jó formából.

Pokol volt rendbe jönni. Le sem írom mennyi kalóriábal csak stagnáltam!

2022. ápr. 19. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
0%
Én PCOS-sel és IR-rel az anorexia határán vagyok
2022. ápr. 20. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!