Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan győzzem le?

Hogyan győzzem le?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Úgy érzem segítséget kérek és tanácsot tőletek!

Mostanában nagyon el hiztam +25 kiló és folyamatosan eszek ha rá nézek hugomra hogy milyen szép alakja van neki állok enni és akármit csinálok első az evés ha megyek valahova már az ételeket nézem és türelmetlen vagyok hogy egyek.. nem tudom legyőzni mindig itt lyukadok ki hogy inkább eszem... akármikor akárhol csak tudjak enni, hogy küzdjem le ezeket? Mit tegyek? És hogyan? Elkeseredett vagyok



2022. ápr. 24. 14:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Pszichológus
2022. ápr. 24. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Vagy nagy levegő, elhatározás és abbahagyni a zabálást. Nekem így ment.
2022. ápr. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Majd ha már elég rosszul érzed magad a saját testedben, akkor eljön az a pont, hogy életmódot vàltasz.
2022. ápr. 24. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
60%

De a +25 előtt miért kezdtél el enni?

Azt kéne kideritened és tullendulni rajta.

2022. ápr. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
19%
Az egyes vagy a kettes válasza
2022. ápr. 24. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
46%
"Ha csak nyavalyogsz de nem valtoztatsz nem fáj eléggé " ez nagyon igaz! Nekem ez ment 3 evig mindig csak siránkoztam hogy jaj nem tudok lefogyni, nem tudom vissza fogni magam stb.. aztán IGAZÁBÓL elegem lett már csak a nyavalygásomból is és komolyan neki áltam a diétának. A legnehezebb nálam az elhatározás volt! De sikerült és 6honap alatt 20kilot fogytam!
2022. ápr. 25. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!