Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyjak, ha naponta...

Hogyan fogyjak, ha naponta csak egyszer tudok enni?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem kívánom az ételt egész nap, ha már aznap egyszer ettem. Nem szoktam zabálni, dél körül megeszek egy normál adagot, (hús esetén 2 normál szelet + arányosan köretet mellé) és kávét iszom 2 cukorral - ez volna a “nasi.”

Onnantól számítva aznap már nem vagyok éhes, utána megint csak másnap eszem.


Viszont fogyni szeretnék, de nem tudom hogy hogyan, mert ennél kevesebbet nem vagyok hajlandó enni, többet pedig nem tudok. A változatosságra ügyelek. Napi 5-10 kilométert megyek, néha többet is.


2022. ápr. 27. 15:40
 1/9 anonim ***** válasza:
73%
Kamu
2022. ápr. 27. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
85%
Ennyi kajával csontváznak kéne lenned.
2022. ápr. 27. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Mi a kamu?

2# Nem, nem vagyok az nyilván.

2022. ápr. 27. 16:42
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ok, rendes étkezés nincs. Nassolás? Sósmogyi miegymás? Cukros üdítő?


Mert ez így tényleg nem lehetséges, ahogy leírtad.

2022. ápr. 27. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
ettől fogynod kéne
2022. ápr. 27. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
4# Nem nassolok egyáltalán. Nem esik jól az üdítő sem, max ebéd után egy korty kóla, de akkor inkább kávézom, az jobban esik.
2022. ápr. 27. 19:25
 7/9 anonim ***** válasza:
82%
Ez így kamu. Ha napi egyszer ennèl átlagos adag bármilyen kaját+kavé 2 cukorral, akkor nem lenne miből fogynod, mert már csontvázra fogytál volna.
2022. ápr. 28. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
82%

7es jól írja. Ahhoz, hogy ne fogyj, bár nem írtál adatokat, minimum 2000 kalóriát meg kell enned, ami nem egy átlagos ebéd.

Nem az egyszeri evés miatt nem fogysz, hanem mert nem vagy deficitben. Számolj kalóriát, sportolj. Fogyás szempontjából mindegy hányszor eszel.

2022. ápr. 28. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
78%

Iszonyatosan önáltatásban vagy, ha azt gondolod, hogy napi 1 normál adag fogyasztásával híztál el.

A többi szr egészségtelen hatásáról nem is beszélve.

2022. ápr. 28. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!