Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Túl vékony vagyok mégis zsír...

Túl vékony vagyok mégis zsír lerakódás van a hasamon és a nyakamon, mivel lehet eltűntetni?

Figyelt kérdés
164 cm 47 kiló vagyok jelenleg, 41.-ről híztam fel ennyire, eltűnt az állkapcsom és lett egy kis tokám pedig még híznom is kellene. Mivel dolgozhatnék a zsírok eltüntetésén anélkül,hogy fogynék?

2022. máj. 3. 14:44
 1/7 anonim ***** válasza:
77%

önelfogadással, a tested szeretetével

máshogy nem

2022. máj. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%
Erősíts, edzz súlyzókkal. A tévhittel ellentétben nem csak az jár konditerembe sem, aki fogyni szeretne. Sőt, vannak kifejezett “hízókúrák” is, amiket a nagyon vékony embereknek találtak ki, akik egészséges alkatot szeretnének. Lehet, hogy kg-ra több leszel, de szép izmossá válsz, ha jól csinálsz egy ilyen edzéstervet.
2022. máj. 3. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
31%
Egy deka felesleg nincs rajtad.
2022. máj. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Konditerem segíthet mert ha ilyen súllyal van kis zsírlerakódàs az mozgàs hiànytól lehet.Izmosodj és megoldódik a problémàd.
2022. máj. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az h 47 kilósan tokád van genetika kérdése. Jó eséllyel csapott, gyenge állad van mint nekem. Én 180 centis férfi vagyok, 75 kg, lapos a hasam, sportos a felső testem mégis tokás vagyok. Húgom 55 kilós nő de neki is ugyanez, ezt örököltük, arcélünk szinte nincs is, ha lefelé hajtom a fejem olyan tokám van mint aki 150 kg. Egyszer plasztikai sebészhez is elmentem h mit lehet ezzel kezdeni. Azt mondta ez genetika és nehéz változtatni rajta, pláne jelentősen. Toka leszívás nem javasolt mert nem a hájtól alakult ki. Állkapocs műtét meg fájdalmas, kockázatokkal jár és csak minimálisan javulna. Azt mondta, h szögletes állkapcsom mint pl. a modelleknek van, az én esetemben esélytelen még műtéttel is. Ez van, el kell fogadni.
2022. máj. 4. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Eddig nem volt tokam,szep volt az allkapcsom en ezert nem kotom genetikahoz, es a hasamon is lett ,,felesleg” :(
2022. máj. 4. 11:47
 7/7 anonim ***** válasza:
47%
Fogyj vissza. Szépek a vékony lányok, lehet hogy neked az volt a tökéletes súly
2022. máj. 8. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!