Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Június végéig hogyan tudok 10...

Június végéig hogyan tudok 10 kg-t fogyni?

Figyelt kérdés
Nem vagyon túlsúlyos. De szeretnek kb 10 kg-r fogyni, de minimum 5öt.
2022. máj. 10. 10:58
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Jah, persze, az oltás.
2022. máj. 11. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
0%

Miket ettél, ittál, mozogtál az oltás előtt és után?

Na látod, ezért nem kellett volna beoltatnod magad. Vagy az állásodba került volna az oltatlanságod?

2022. máj. 11. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:

Irigy vagy 11es? Akkor küldjek képet? Így s megfordulnak utánam, mert a súlyomhoz magas vagyok. Attól hogy nekem az nem tetszik.

Nem változtattam az étrendemen. Ugyanaz van mint előtte.

És sajnos igen. A gyerekem miatt kellett az oltás a kórházi kezelése miatt.

2022. máj. 11. 10:17
 14/22 anonim ***** válasza:

"Nem változtattam az étrendemen. Ugyanaz van mint előtte."

Nem azt kértem, hogy általánosságban írj, hanem konkrétumokat.

2022. máj. 11. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Levegőtől senki nem hízik... 10kg az 70.000kcal... ennyi többlet táplálékkal lehet 10kg-ot hízni...

Szal oltás ide vagy oda... a levegőtől nem hízhattál 2-3hét alatt ennyit.

2022. máj. 11. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:

Ja jó, akkor zabáltam éjjel nappal. KFC, Meki, gyros, hamburger, vedeltem a kólát, az alkoholt. A főétel után még ettem egy jó adag cukros süteményt, sőt még ez nem volt elég utána egy nagy kehely fagyit is. Éjfélkor mikor korgott a gyomrom, még egy adag pizza is lecsúszott, sőt mellé egy-egy üveg bor és pálinka.

Lehet neked ismeretlen fogalom, de nekem van olyan ismerősöm, aki a fogamzásgátlól hízott meg.

Nekem meg a mensimet borította fel az oltás. Szóval nagyon jó 2 hét kórház kezelés, az oltás után. Azóta is 2 havonta jön meg...

2022. máj. 12. 11:04
 17/22 A kérdező kommentje:
De a 180 centimhez a 60 kg nem számít kövérnek, csak eddig ehhez a magassághoz 50 kg voltam.
2022. máj. 12. 11:06
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

Nehéz a felfogásod latom...

A fogamzásgátló az rgy max 1geammos tabletta... egy 1grammos tablettától nem fog senki hízni...

Akkor hízol, ha több kcalt fogyasztasz, mint amit a szervezeted felhasznál... tehát többet eszel mint amire szükséged van...

Szépítheted, foghatod oltásra, tablettára, de ezen a tényen nem fog változtatni.

2022. máj. 12. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Olyan lehet, hogy változik a kcal igényed, emiatt azonos táplálkozás mellett elkezdesz hízni... de a lényeg ilyenkor is az, hogy többet ettél, mint amire szükséged volt.
2022. máj. 12. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:

Őszintén? Sosem kellett számolnom, hogy mennyit eszek.

Az, hogy menyi energiát vettem magamhoz... ehettem nutellát este 10kor, dobostorta szeletet 11kor, nem híztam.

Terheség után is simán lement a 10 kg.

Nincs baj a cukrommal, egészségileg helyen vagyok.

De majd több mozgás kell.

2022. máj. 12. 12:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!