Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan álljak neki? 10 kilót...

Hogyan álljak neki? 10 kilót kellene leadnom 2 hónap alatt.

Figyelt kérdés

175cm 69kg, mindig magas vékony voltam, de 10 hónapja szültem és maradt rajtam 8-10 kg. Leginkább a hasamon. Nagyon zavar. Kb 5 hónapos terhesnek nézek ki :(

A szétnyílt hasizmom "kezelem" már csak fent egy ujjnyi, lent összezáródott. De estere mindig nagy lesz a hasam. Tehát nincs hasizom, de amíg nem záródik össze teljesen nem is edzhetek rá. Futással+diétával lehet hasból fogyni? (Diéta alatt azt értem, hogy eszek mindent mint eddig, csak kevés mennyiséget, s ha megéhezem, étkezés között, nem bekapok vmit hanem iszok vizet... q este 7 után semmi étel.. kb ez az smit tartami tudok)



2022. máj. 15. 22:31
1 2
 11/12 anonim válasza:
Szerintem akard leadni 4 hónap alatt és akkor sokkal jobb lesz mindnekinek
2022. máj. 20. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Köszi a hozzászólásokat, igazatok van, túl drasztikus akartam lenni, hogy nyaralásra jól nézzék ki. Inkább 5kg célzok meg. Eddig 2 ment le.
2022. jún. 1. 22:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!