Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Egészséges ember tud egy év...

Egészséges ember tud egy év alatt 20 kilót hízni?

Figyelt kérdés

Elengedte magát: pizza, néha meki, de nem csak ilyenek.


Vagy ilyen esetekben keressünk a háttérben alapbetegseget? (Pl pcos, ir)


2022. jún. 10. 08:04
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
22%
Simán, le lehet fogyni 20 kg 1 év alatt. Sőt én idén 2022. március 17. - 2022. június 2.között 9 kg fogytam. Minden megerőltetés nélkül. Úgy, nem sportoltam, nem mozogtam. És mégis lement - 9 kg. Ha ennyi idő alatt le ment nálam 9 kg. Akkor fél év alatt is le lehet adni simán azt a - 20 kg-t.
2022. jún. 11. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%
21. elolvastad a kérdést? :)
2022. jún. 11. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
100%
Simán. A hormonális problémák meg az elhízás _miatt_ alakulhatnak ki .
2022. jún. 11. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
68%

Ugye van ez az örök vita, hogy az alkat az genetika vagy akarás kérdése. Én úgy gondolom, hogy mindkettő egyszerre. Vagyis az emberen múlik, hogyan fog kinézni, de igenis marha nagy különbség van abban, hogy valakinek mennyit kell küzdeni (bármely irányban is) önmaga genetikai meghatározottsága ellen. A genetikai meghatározottsága pedig kiválóan letesztelhető lenne egy ilyen feladattal: van, aki játszva hízna húsz kilót, ha ez lenne a feladat, és van, akit ha egy egész stáb éjjel-nappal libatömő géppel töltene, se biztos, hogy sikerülne.

Vagyis a kérdéshez visszatérve: van aki tud, és nem kell keresni semmi különösebb háttérproblémát hozzá.

2022. jún. 13. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim válasza:
100%
Az emberi genetika nagyon komplex, és különös. Nekem például valóban gyerekkorom óta emésztési problémáim vannak, de nekem pont hogy nagyon sovány alkatom van miatta, mert nehezen emésztem meg az ételt.
2022. jún. 15. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 xp ali ***** válasza:
100%
tud. havi másfél simán felmehet.
2022. jún. 24. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!