Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 35 felett valóban sokkal...

35 felett valóban sokkal nehezebb fogyni?

Figyelt kérdés
Sok helyen olvasom, nagyon nehéz, vana aki azt mondja, hogy nem is lehet. Ez eléggé lelombozza az embert. Tényleg ennyire nehéz?
2022. jún. 17. 14:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
72%
Miért ne lehetne? Persze, hogy lehet, rengeteg példa van. Az, hogy mennyire nehéz, relatív. Szerintem senki nem éli meg könnyűnek pl 20 kiló ledobását.
2022. jún. 17. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
69%

"Sok helyen olvasom, nagyon nehéz, vana aki azt mondja, hogy nem is lehet."

Ezeket hol olvasod? Mi az a sok hely? Nők lapja, Egészségkalauz, femcafe, femina.hu, wellandfit? A kalóriák nézik a korodat, és amint elfújtad a gyertyát a 35. szülinapi tortádon, abban a pillanatban megszűnnek létezni?

Aki azt mondta neked, hogy 35 éves kor fölött nem lehet fogyni, mert 35 éves kor fölött a biológia törvényei már nem érvényesek, attól ne fogadj el táplálkozási, életvezetési tanácsot, jó? A kalóriadeficit 35 éves kor fölött is kalóriadeficit, ergo fogyni 200 évesen is lehetne, ha az ember élne addig. Ha ezt a baromságot az idióta portálok idióta cikkjei azzal indokolják, hogy 35 éves kor fölött lassul az anyagcsere, akkor zárd be azt az oldalt, amin ezt olvasod.

Ha tartod a kalóriadeficiten alapuló diétát, és több kalóriát égetsz el a napi aktivitásoddal, mint amennyit étellel/itallal beviszel, akkor fogyni fogsz, mindegy hány éves vagy. Ezt a cikket olvasd el, ne a mindmegette.hu-s szarokat:

[link]

2022. jún. 17. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
58%
Ugyanannyira nehéz, mint egy 18 évesnek. Semennyire. Ha 60 évesen kalóriadeficitben leszel, akkor is fogyni fogsz.
2022. jún. 17. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
58%
Amíg nem kezdesz el egészségesen kóriadeficitbwn kajálni, addig olvashatsz bármit, úgyse fogysz. Ha teszel érte akkor meg ugyanúgy lehet mint 30 alatz
2022. jún. 17. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
28%
Nehezebb. És hízni is könnyebb. 30, 40 felett más az anyagcsere. De ha tudatosan odafigyelsz az étkezesre es többet mozogsz, akkor menni fog idősebb korban is.
2022. jún. 17. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
60%
Ez a lusta dagadt disznók egyik kedvenc kifogása
2022. jún. 17. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
83%
Én 40 évesen ugyanolyan vékony vagyok, mint 20 évesen voltam. 174 cm, 58 kg. De amíg régen semmit se kellett érte tennem, addig most már nagyon oda kell figyelnem. Jóval nehezebb, de csak elhatározás kérdése.
2022. jún. 17. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Kedves 2-es, most legutóbb az egyik lifetiltes írta, hogy 35ig simán tudott fogyni, aztán 35 felett már jóval nehezebben. 40 felett pedig még sokkal rosszabb.

Ez mitől lehet? Lassuló anyagcsere?

2022. jún. 17. 17:34
 9/13 anonim ***** válasza:

Én ezt így konkrétan nem érzékelem, mivel Nekem mindig nehéz volt fogyni. Fiatalon is, és most is. Egész életemben kövér voltam, huszonévig küzdöttem vele, hogy olyan étrendet találjak magamnak, ami számomra élhető és tartható hosszútávon is, mert nem a koplalásról, gyakori éhségről, szenvedésről, kalóriák drasztikus megvonásáról és görcsös számolgatásáról szól.

36 éves koromra fogytam le normál súlyra 3 év alatt, szigorú speciális diétával és sok mozgással.

Nekem SOHA nem volt könnyű fogyni, sem gyerekként, sem fiatalon, sem most. Sajnos nagyon hízekony vagyok, szar az anyagcserém.

2022. jún. 17. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
0%
Nem korfüggő a fogyás ne viccelj. Jó nyilván fiatalon több időd van, aktívabb életet él az ember.
2022. jún. 18. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!