Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 35 felett valóban sokkal...

35 felett valóban sokkal nehezebb fogyni?

Figyelt kérdés
Sok helyen olvasom, nagyon nehéz, vana aki azt mondja, hogy nem is lehet. Ez eléggé lelombozza az embert. Tényleg ennyire nehéz?
2022. jún. 17. 14:35
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nem tudom mitől lehet. De 37 vagyok és évek óta célom kb. 5kg fogyás és az ideális súlyom visszaszerzése. Néha nagy nehezen lemegy 2 kg, majd visszajön. Biztos valamit elrontok, de nagyon nehéz az tény
2022. jún. 21. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Van alapja, de közel sem olyan mértékben, mint ahogy sokan szeretnék gondolni.

A valós ok sokkal inkább az, hogy az ember veszít a mozgékonyságából. Kevesebbet mozog, nincs benne az a fiatalos energia és lendület, ami összességében elég sok kalóriát elégetett.

2022. jún. 24. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Én most vagyok 40, és most érzem azt, hogy nehezebb tartani a súlyomat mint eddig. Fiatalabb koromban zabáltam össze-vissza, minden zsíros szart, nem is sportoltam, sokat ittam a barátokkal, egyáltalán nem figyeltem a testemre, mégis 50 kiló voltam vasággyal... Viszont most már tudotosan kell étkeznem, sportolnom kell, különben csak úgy peregnek fel a kilók. De szerintem ez nem baj, sőt. Ha úgy vesszük, a testünk így jelzi, hogy már ideje odafigyelni az egészségesebb életvitelre. :) Ugyanúgy lehet fogyni, csak kell egy kis tudatosság, ami egy felnőtt emberben már meg kell hogy legyen.
dec. 12. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!