Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek mire számítsak?

Szerintetek mire számítsak?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Januárban indítottam ell az életmód váltásomat 85kg volltam sajnos..sikerült eddig lassan 7 hónap alatt 57kgra lefogynom 162cm vagyok 21 éves, a bőröm viszonylag jól alkalmazkodott lógást nem vettem észre csak a striák maradtak meg nyilván. Még kb 5-6kg tól szeretnék megszabadulni és akkor kb elégedett lennék magammal derekamon vagy már csak felesleg meg a hasam allján de már az is kevés. Mostmár napi testmozgással HIIT edzéssel és saját testsúlyos edzéssel igyekszem korrigálni az alakomat.Ha eddig bírta a bőröm az az 5kg után számíthatok rá vajon, hogy lógni fog? Vannak esetleg tapasztalatok? Köszi a válaszokat

2022. jún. 21. 23:46
A kérdező szavazást indított:
Lógni fog.
Visszahúzódik.
16 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
84%
Nagyon fiatal vagy, ha eddig nem látszik, nem is fog, azon az 5 kg-on már nem változik meg a bőröd rugalmassága.
2022. jún. 22. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Úszás (a hősokk miatt), hideg-meleg valtozuhany,szauna és masszázs. Ezeket kombinald es szep lesz.
2022. jún. 22. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
29%
21évesen ilyen kis fogyás után esélytelen, hogy lógjon a bőröd nyugi.
2022. jún. 22. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
25%
Másnak is lóg, felesleges ezen rugózni. Az enyém is lóg, na bumm! Majd a krematóriumban elég, ennyi a történet. ☝️
2022. jún. 22. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
72%

kb minden adatunk megegyezik (én többről indultam) és elég biztos vagyok benne, hogy neked sem fog lógni. nekem az utolsó 5 kg-ra viszont a striáim kicsit hosszabbak és erősebben kivehetők lettek

és ha őszinte vagyok, a combomon bizonyos pozíciókban látszik, hogy lóg, de állva, sétálva, ülve nem, hanem pl rövidebb nadrágban plank közben

2022. jún. 22. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!