Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Az igaz hogy a második gyerek...

Az igaz hogy a második gyerek szülése után már már eléggé megnő a felesleg a nőkön? Az első szülés után még könnyen megszabadulnak a feleslegtől.

Figyelt kérdés

2022. jún. 26. 07:02
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
74%
Nem igaz. Minden csak akarat kérdése, hogy akar-e tenni azért, hogy visszafogyjon.
2022. jún. 26. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
akkor lehet idő hiány miatt híznak meg
2022. jún. 26. 07:12
 3/27 A kérdező kommentje:
vagyis nem fogynak
2022. jún. 26. 07:13
 4/27 Drakula válasza:
100%
Az anyám harmadik után se hizott meg.
2022. jún. 26. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim válasza:
98%
Nem igaz.Nekem 5 gyerekem van,a legkisebb 2 hónapos.Már mínuszban vagyok.
2022. jún. 26. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
79%
Nem a második szülés miatt, nem idöhiány miatt híznak el/maradnak kövérek, hanem mert nem foglalkoznak magukkal, inkább ilyen magyarázatokat adnak, mint a kérdésben ami van.
2022. jún. 26. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
85%
A felesleg a kalóriatöbblettől nő meg. A nővérem is két gyermeket hozott a világra, mégis vékony, szimplán azért, mert a kalóriagényének megfelelően étkezik, és nincs tartós többletben. Persze mindig meg lehet ideologizálni az elhízottságot hormonokkal, genetikával, szüléssel, de mindannyian tudjuk, hogy ezeknek biológiailag semmi köze az elhízáshoz, csak a tartós kalóriatöbbletnek.
2022. jún. 26. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
94%
Tesóm 3 gyereket szült, mindegyiket 30 felett, és vékony. És nem azért, mert ilyen alkat és semmit se kell tennie értem.
2022. jún. 26. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
86%

Nem kötelező elhízottnak lenni.Van ilyen ismerősöm akinek van 2 gyereke és már iskolások viszont még mindig a szülésre fogja hogy akkora mint egy két ajtós szekrény:D

Vicc az egész.Másik ismerősöm 3 gyereket szült és vékonyabb mint én mert odafigyelt arra hogy ne maradjon duci utána pedig 30 kg-ot hízott mind a 3 gyereknél mikor terhes lett velük.Ennyit erről.

2022. jún. 26. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
40%
Sajnos nem mindig igaz, hogy a kalóriatöbblet az oka. Barátnőm fele annyit nem evett, mint én, rengeteget dolgozott, soha nem volt ideje dögleni, mint nekem, mégis kövér volt. Igenis vannak olyan tényezők, mint például a gyors anyagcsere, amik befolyásolják a hízást.
2022. jún. 26. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!