Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Az igaz hogy a második gyerek...

Az igaz hogy a második gyerek szülése után már már eléggé megnő a felesleg a nőkön? Az első szülés után még könnyen megszabadulnak a feleslegtől.

Figyelt kérdés

2022. jún. 26. 07:02
1 2 3
 11/27 anonim válasza:
88%
Nem igaz. A második terhességemet 50 kilóval kezdtem, a 67 kilóval mentem szülni, mikor haza jöttünk a kórházból ugyan úgy 50 kg voltam, és most is annyi vagyok. Szerintem alkat kérdése
2022. jún. 26. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
23%

Nem igazán.

A hízás és a nem fogyás oka nem feltétlenül a kalóriákban keresendő, simán lehet ám hormonális oka. Pláne terhesség után, amikor a teljes hormonrendszer felborul.

2022. jún. 26. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
90%
Ez csak igényesség kérdése. Valaki az első után is bölény üzemmódba kapcsol, valaki meg a harmasik után is vékony marad.
2022. jún. 26. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
92%

Egyrészt nem árt már a terhesség alatt odafigyelni, hogy ne hízzon a nö 20-30 kilókat, mert ez gyakorlatilag mindig túlevés miatt van.

Másrészt szülés után (akár szopotatás alatt is) oda kell figyelni a kalóriákra meg összetételre, simán vissza lehet állni a terhesség elötti súlyra, föleg, ha megfelelö módon sportot is végez közben. És a sporttól nem megy el a teje sem, csak az alakja normális lesz.

Négy gyerek után vagyok, és 50 kiló.

2022. jún. 26. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
87%
A hízas oka mindig a kalóriákban rejlik, meg az életmódban. Lehet jönni a kifogásokkal, meg lepontozni.
2022. jún. 26. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
100%
Én első gyerek után is elhíztam, + 25 kiló felesleg van rajtam. oka: Egyszerűen nem figyeltem magamra. Ettem, sőt sokszor akkor is ettem amikor nem is voltam éhes. Nincs rendszer, nincs kontroll. Lustaság is sokat játszik, hogy 10-14 óra munka után már nincs se erőm, se kedvem sportolni. De most kezdek észbekapni. Jelenleg 6 kilót leadtam már, folytatom továbbra is a diétát, de még mindig nincs motiváció..nincs lelkesedés.
2022. jún. 26. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
86%
Nem értem, egyáltalán miért kell elhízni a terhességtől. Mindenki visszafogyásról beszél, de hízni sem muszáj. Néhány kiló érthető, hogy nem csontváz legyen, meg persze a mérleg többet fog mutatni, mert ott van a gyerek, a magzatvíz meg egyebek. De az nem hízás.
2022. jún. 26. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
22%

Egyetértek a 10-el, mert magam is láttam olyat, hogy szó szerint végig zabált, aztán nem hízott, mivel sokkal gyorsabb volt az anyagcseréje.

Hiába eszik a másik kevesebbet, ha az a kevés is benne marad, lerakódik.

Míg aki zabál, de gyorsan kiadja magából, az nyilván nem lesz súlyosabb.


Ez genetika.

2022. jún. 26. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
97%

Mind a három gyerekemmel híztam húsz kilót. Rémes volt, de nem tudtam mit tenni ellene. Híztam és kész, a végén már vizesedtem is, mindegyiknél. Egy bálna lettem. Aztán szoptatás után mindig leadtam.

Szerintem is genetika. Anyukám is sokat hízott. Ez van.

Most 176/63 vagyok szval okés.

2022. jún. 26. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
73%
Aki a genetikára fogja az csak kifogásokat keres. A genetikának ehhez semmi köze. Olyan van, hogy valakinél hormongondok vannak pajzsmirigy miatt pl de azért nem 20-ból 19 nőnél.
2022. jún. 26. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!