Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez a nő hogy tud ilyen kevés...

Ez a nő hogy tud ilyen kevés étellel meglenni?

Figyelt kérdés

[link]


Itt egy videó arrol, hogy mit eszik egy nap. Szerintetek ez kB hány kalória? Mert szerintem nem több, mint 1000.

Én kB. 1400-at eszek/nap (ránézésre lényegesen többet, mint ő) mégis túl vékony vagyok, de több nem is esik jól. Ő hogy csinálja?



2022. jún. 28. 13:35
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
72%
Úristen! Én már nem kínlódok veled. Tudod mit? Egyed azt, amit ő! 😃 Jó étvágyat
2022. jún. 28. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 A kérdező kommentje:
Nem értem, miért kell az embert így lehurrogni, elég rosszul esik. Ha valaki normális választ ír vagy írt, annak köszönöm.
2022. jún. 28. 14:59
 13/45 anonim ***** válasza:
69%

juj emci mit ettem ma videóit én is láttam régen és hát.. megvigasztalt hogy a kommentelők közül is ki voltak akadva hogy hogy lehet ilyen keveset enni, viszont az alkatán is meglátszik, nagyon vékony, de őt sem kell leszólni, hiszen neki ekkora mennyiség esik jól

én is hasonlítgattam magam hozzá, de rájöttem hogy nyilván nem vagyunk egyformák, nem baj ha én többet eszem nála, persze nem is vagyok ilyen vékony de az sem baj

szomorúnak tartom hogy ez a nagyon vékony testalkat lett az ideál, és ezzel nem azt mondom hogy csúnya, vagy ilyesmi, szép, de más testalkattal is lehet jól kinézni, főleg ha valakinek ez nem is komfortos.. akkor nem kell magára erőltetni

2022. jún. 28. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 A kérdező kommentje:
Engem az lépett meg, hogy csak pozitív kommenteket láttam, holott még nekem is kevésnek tűnik, pedig én is elég vékony vagyok és nem eszek "sokat". De akkor lehet már kitöröltek a kommenteket.
2022. jún. 28. 15:18
 15/45 anonim ***** válasza:
39%
Milyen dagadt macska. :D
2022. jún. 28. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 anonim ***** válasza:
71%

Amit a social mediaban mutatnak az full kamu. Kirakja, hogy ennyit eszik, aztán video után betol egy fél disznót, hagyjuk már :D

Ezeket nem szabad elhinni

2022. jún. 28. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 anonim ***** válasza:
42%

[link]


Tessék.


Azttán nézd meg, hogy néz ki, miről szól a csatorna.


Azt az encit meg felejtsed el.


Vegán shake, hús ebéd. Beszabehu...

2022. jún. 28. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 anonim ***** válasza:
63%
Háát, érdekes. Szerintem sem több 1000 kalóriánál, amit a videóban bemutatott. Viszont kétlem, hogy kamerán kívül is ezt az étrendet követi, mert akkor már rég anorexiás vékonyságúra fogyott volna.
2022. jún. 28. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem egy nap alapján nem lehet ítélkezni. Mármint lehet, hogy egy nap 1000 kalória jön össze, de lehet másnap 1800. Szóval lehet, hogy valamikor tényleg ennyit és ilyesmit eszik, mint a videójában, de lehet, hogy ez egy pont ilyen nap volt, ami így jött ki, másnap meg többet is szokott enni.
2022. jún. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 anonim ***** válasza:
91%
A vonzó pin@ nem csak a pasikat tudja ám megvezetni, hanem a rút kiskacsa önbizalomhiányos csajokat is, akik bekajálják a fogyózós divatmarhaságokat. Elvégre egy jó nő mondja, amilyenek ők is akarnak lenni.
2022. jún. 28. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!