Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez a nő hogy tud ilyen kevés...

Ez a nő hogy tud ilyen kevés étellel meglenni?

Figyelt kérdés

[link]


Itt egy videó arrol, hogy mit eszik egy nap. Szerintetek ez kB hány kalória? Mert szerintem nem több, mint 1000.

Én kB. 1400-at eszek/nap (ránézésre lényegesen többet, mint ő) mégis túl vékony vagyok, de több nem is esik jól. Ő hogy csinálja?



2022. jún. 28. 13:35
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
72%

Hát a videó alapján hasonló súlycsoport vagyunk a hölggyel. 52 kiló vagyok 167 cm-rel. Itt a mai kajabevitelem, akinek kedve van, számolja ki hány kalória:

Reggelire szalámis zsemle paradicsommal és kakaóval

Ebédre három szelet gyrosos pizza és egy kakaós palacsinta, igazi strand menü

Napközben nassoltam ropit és kekszet és még fogok vacsorázni

Ezt most azért írtam le, hogy mindenki lássa, nem kell koplalni meg salátán élni, hogy vékony legyél :D

Pózolásból ette a videóban azt, amit, kamerán kívül meg betolt egy adagot a nagyi rántotthúsából. Negatív kommentek azért nincsenek, mert törölte őket. Nagyon káros az ilyen, főleg a fiatalokra, mert elhiszik, hogy csak önsanyargatással és koplalással lehetnek vékonyak (ami sokszor inkább már betegesen sovány), de ez egyáltalán nem igaz.

2022. jún. 28. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 A kérdező kommentje:
Enni mondhatni egészségesen étkezem, de ma is k. 1400 kcal ment le és tele vagyok nagyon, ha a videóval hasonlítom össze a kaját akkor én többet is ettem. Ma pl. Reggeli nagy zabkasa, 2 alma, ebéd sali, rizs, bab, majd desszert dinnye, vacsi rántotta rizs savanyúság.
2022. jún. 28. 20:14
 33/45 A kérdező kommentje:
Egyébként 164 cm vagyok és 50kg sokak szerint (szerintem is) túl vékony.
2022. jún. 28. 20:16
 34/45 anonim ***** válasza:
100%

Hány éves vagy? Ha kamasz, azért fogsz még hízni, de ha gyorsítani szeretnéd a folyamatot, egyél kalóriadúsabb ételeket. Nem mindegy, hogy az ember 30 deka kígyóuborkát vagy 30 deka marhahús eszik. Próbálkozhatsz sporttal is, az izom többet nyom, mint a zsír. Egyébként így láttatlanban egészségesnek tűnik a súlyod, de nyilván sok függ az alkattól és hogy mennyi ebből az izom és a zsír, de semmiképpen se másokért hízz. Elsősorban magadnak kell tetszened, természetesen egészséges kereteken belül.

#31-es voltam

2022. jún. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 A kérdező kommentje:
Igen csak a memsim is elmaradt és ezelőtt 2-3 kg-val több volt.
2022. jún. 28. 21:51
 36/45 A kérdező kommentje:

Utolsó és az összes normális válaszoló :nagyon köszönöm.

Az a gond, ha sok húst vagy zsíros ételt eszem akkor az nagyon sokáig eltelít, a gyümölcstol hamarabb megehezem.

2022. jún. 28. 21:55
 37/45 anonim ***** válasza:
78%

Nem néztem végig a videóját, de itt nem arról van szó, hogy aktuálisan egy napját mutatja be?

Én is van olyan nap, hogy összesen 800 kalóriát eszek. Mert nem kívánok többet. Másnap meg jöhet a csirkepöri ubisalival.

2022. jún. 29. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 anonim ***** válasza:
34%
Minek nézel ilyen jellemtelen hazug libákat?
2022. jún. 29. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim válasza:
85%
Szerintem neked testkepzavarod van. Nagyon el vagy foglalva a sulyoddal, holott teljesen normalis. De ha elmaradt a mensid, annak az az oka, hogy a hormonhaztartásod megsínylette a fogyast. Szedjel fel 4-5 kg-t,hogy rendbeszedd magad. Nem mindenkinek egyforma az alkata. Van aki alapból vekony es a hormonrendszere is rendben van ezért. Te szerintem túl el vagy foglalva m@sok testsulyqval es etkezésevel. Tipikus a testkepzavarosok világában.
2022. jún. 29. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim ***** válasza:
100%

Minek nézel ilyeneket, ha eleve vannak problémáid az evéssel?

Egyél többet, mint amit eszel.

Én 61 kg vagyok (felnőtt, már nem fejlődésben lévő tini) és nekem 1600-1800 kcal simán elég egy napra úgy, hogy jóllakom és eszem mindenfélét. Tiniként többet ettem és mégis vékonyabb voltam :D

2022. jún. 29. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!