Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Testképzavarom lenne?

Testképzavarom lenne?

Figyelt kérdés

Mindenki azt mondja hogy vékony vagyok, s hogy híznom kellene. De én nem így láttom magam. Kövérnek érzem magam.Jelenleg is diétázok. 177cm és 53 kg vagyok.

18F



2022. aug. 6. 19:42
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
19%
Felesleges másokhoz hasonlítani önmagadat, mivel magyarországon van a legtöbb túlsúlyos ember, és ezek nagy része úgy érzi, az a normális. Tehát, ha valaki vékonyként, esetleg normál alakkal jön szembe vele, akkor azt lehurrogják. Manapság az izmos alkat sem azt jelenti, mint régen. Hanem az ilyen bezsírosodott, állandóan tömegelő, meg koxos egyéneket kiáltsák ki izmosnak. Szóval, nincs értelme kérdezgetni, hogy az adott magassághoz, ideális e a súlyod. Én is régen ezen kattogtam, de rájöttem, ha magamnak megfelel, akkor jó. Ha meg nem teszek érte, és edzek normális keretek közt. És a lényeg! Annyit eszek, és akkor, amikor éhes vagyok! Senki kedvéért nem fogom magam teletömni kajával tömegelés címszó alatt.
2022. aug. 7. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
88%
Attól még egészsegét károsító módon és betegesen sovány a kérdező. Bemagyarázhatod magadnak, hogy nem, neked ez így jó, a biológiának nem tudsz ellenmenni.
2022. aug. 7. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
100%
Én 55kg 170cm pálcikagyerek vagyok de ugy látom magam mintha egy görög isten lennék.
2022. aug. 7. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen, testképzavarod van. 16,9 a bmid ami kórosan sovány.
2022. aug. 7. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 NTBS ***** válasza:
Igen egy kicsit.
2022. aug. 10. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!