Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért van az hogy centiben...

Miért van az hogy centiben fogytam, kilóban viszont aligha, de a változás mégis látványosabb?

Figyelt kérdés
75 kg voltam a terhrességem előtt, 96 kg-mal mentem szülni. Most vagyok 83 kg, tornázom (HIIT, súlyzós edzes), a tükörben majdnem olyan vagyok mint a terhesseg előtt, nem tűnik fel hogy plusz 8 kg van rajtam. A mérleg nem mutat fogyást az elmúlt hónapban, mégis a tükörben nagyon látványos, újra látszani kezdtek a tónusos izmok, a karcsú derék. Hasam pl nincs is már.
2022. aug. 11. 11:49
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
55%

Ha kőkeményen koxol, és nyomja a szteroidokat éjjel nappal, akkor lehet izom. Ha nem drogozik, akkor a felszedett izom mennyiségét a kis házi személymérlege ki sem mutatja.

Sőt, kalóriadeficitben inkább izom vesztés történt, csak ha lekerül róla a sok nagy helyet foglaló, de könnyű zsír, akkor tűnhet úgy, hogy izmosabb lett, miközben csak a kisebb izom jobban kilátszik.

2022. aug. 11. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
0%

Bocs, de 83 kg-mal biztosan nincs karcsú derekad meg lapos hasad. De ez nem baj, a lényeg, hogy jobban érzed magad a bőrödben, szereted, amit csinálsz. Folytasd, majd elindulnak a kilók is. Csak számolj kalóriát.


Császár után 4 hónappal viszont nem kellene hiit edzéseket tolni. Keress valami kevésbé megterhelőt.

2022. aug. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
55%

Izomnövekedés, az :D bírom, amikor a kövéreknél mindig felrepül 10 kiló izom pár hét alatt véletlenül, míg a testépítésben (azoknál, akik tenyleg értenek hozzá és tesznek érte) ez rohadt sok energia, idő és tudatosság kell :D


Küldj egy képet, de 83 kilóval karcsú derék, lapos has nonszensz.

2022. aug. 12. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!