Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nagyon kövérnek számitok...

Nagyon kövérnek számitok ilyen méretekkel? 158 cm magas vagyok, 84cm derék, 104 csipő, comb 64, comb közvetlenűl térd felett 44, kb 1 honapja mértem magam 70kg vagyok, sajnos 1 év alatt sikerült felszednem 10kgt 17/L

Figyelt kérdés

Koromhoz képest tudom hogy picit elszaladt a ló, de ezek a méretek azért még türhetőek.

Szeretnék 55-60kg közt lenni ismét de a diéta nem nagyon megy, mivel muszáj azt ennem amit itthon főznek, ami sokszor hát nem éppen fér össze a diétázással, az edzéssel is problémám van, szüleim miatt mivel szerintük kövér vagyok viszont ha tennék valamit ellene akkor az a baj. Mostoha anyám egyenesen utál tehát ez csak újabb pont lenne neki ami miatt rolam beszélhet, és rajam röhöghetnek a családjával.

Edző terembe nincs lehetőségem menni, hogy oldhatnám meg mégis valahogy a napi legalább 5eddzést? Futni ha időm engedi a suli kezdéssel elkezdek de emellett még edzeni is kellene, nem csak a fogyás miatt hanem azért is mert szeretek, sokkal jobban érzem magam ilyenkor, néha picit elfelejtem a problémáimat. (megjegyezném mostoha anyámék 57 kgsan is azt mondták kövér vagyok.. Tehát nem a nekik megfelelés a célom hanem hogy anélkül érjem el a célom hogy ismét pletykáljanak és nevessenek rajtam)



2022. aug. 23. 11:53
1 2
 11/12 NTBS ***** válasza:
30%
Van rajtad túlsúly, de nem vagy nagyon kövér. Néhány kilót le kellene adnod.
2022. aug. 25. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
68%
Igen. 50 kg-nak kéne lenned.
2022. aug. 27. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!