Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért mondják az a szüleim...

Miért mondják az a szüleim hogy túl sovány vagyok, amikor mindenki szerint (barátom, barátnőim) pont jó vagyok így?

Figyelt kérdés
Szüleim most egyfolytában azt nézik hogy mennyit eszek, mert szerintük híznom kéne. 160 cm, és 48 kiló vagyok, egyáltalán nem vagyok túl sovány. Nem akarom hízni, de fogyni sem. A szüleimen és a testvéreimen is túlsúly, lehet, hogy ezért mondják? Én nem akarok olyan lenni, mint ők, és rajtuk kívül mindenki azt mondja h jó vagyok így,és én is így gondolom. Hogy győzzem meg őket, hogy ezzel hagyjanak békén? 16/L
2010. szept. 24. 20:57
 1/8 anonim ***** válasza:
77%
Jó vagy így, ne győzködd őket, hagyd rájuk :P
2010. szept. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
69%
Nem vagy sovány, mert nem vagy vmi magas. Én pl. 165 cm vagyok és 42 kg.
2010. szept. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
52%
Ne hagyd magad!Én anyukám mániája a-De sápadt vagy!-20 éve megy ez,holott a vak is láthatja,hogy lebarnított a szoli.Ez egy ilyen szülői aggodalom,törődés.
2010. szept. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nálunk is így van...Sovány vagyok, sápadt, beesett az arcom, biztos vmi bajom van...xD Köszi a válaszokat! :)
2010. szept. 24. 21:19
 5/8 anonim ***** válasza:
93%

Barátnöid szerint pont jó...persze,mert nekik az anorex a normális.


én 60kg vagyok,és sportos,izmos,de legalább van alakom.

2010. szept. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
A combjaim összeérnek, szóval nem vagyok anorexes. Van egy lány a baráti társaságomban aki nagyon sovány, és meg is lett neki mondva, és ő is tudja, éppen hízókúrán van. Szóval nem az anorex a normális.
2010. szept. 24. 21:27
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem a combjaidon múlik, milyen az alakod, pici lány.

Most még ez elmegy, de 10 év múlva már kevés lesz, mert folyamatosan fejlődik, alakul a tested, a nőiesedéssel együtt jár, hogy a medencecsontod miatt a csípőd szélesedik, melled lesz (reméljük).

Én 151cm magasan voltam ilyen súlyú 24 éves koromig, és sovány voltam, de nem tudtam hízni, nem tudom, miért, pedig jó étvágyam volt, mozgalmas életem, most jó az alakom (nem vagyok túlsúlyos továbbra sem), 44-46 kg között ingadozik a súlyom, de hízni most se hízok könnyen.


No nem mint ha súly és magasság elegendő lenne az ideális alak megállapításához, de ez a súly neked kevés lesz hosszú távon, főleg, ha esetleg még fogsz nőni.


Mozogj és táplálkozz kiegyensúlyozottan, és ne ijedj meg, ha 1-2 kilót felszedsz.

2010. szept. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ok, köszi mindenkinek.
2010. szept. 25. 07:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!