Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Normális, hogy napi átlag...

Normális, hogy napi átlag 1800 kalóriával éhes vagyok?

Figyelt kérdés

Napi 4-5 kis étkezésre bontva, sok fehérje, viszonyag alacsony ch és zsír. Igyekszem sok zöldséget enni.

Heti párszor szoktam kocogni, akkor egy 200 kalóriával nagyobb a beviteem aznap.

Azt vettem észre, hogy ha 2000 kalóritá vagy afölött eszem, akkor nem fogyok.

Adataim: 177 cm és 94 kg, 27n, 120-ról indultam.


2022. aug. 31. 13:10
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
A zsír pedig tökjól csillapítja az éhséget, nem kéne levinni nullára, az sem ajánlott, hogy teljesen kiiktasd.
2022. szept. 1. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

érdekes ez a kérdés, meg hogy írtad azt hogy ha többet eszel nem fogysz, és 167 cm vagyok 88kg, 1 hete kezdtem a diétát, úszom mellette, és kb ennyit eszem én is, éhes vagyok tőle de még így is azt érzem hogy sokat eszem, és nem merek ráállni a mérlegre megnézni hogy haladok -e vele..

esténként sétálni is elmegyek

többet én sem merek enni, és még terveztem hogy csökkentek ezen is, csak az a baj hogy úszás után hazajövök, ebédelek, és egész délután éhes vagyok, még akkor is ha eszem utána, gyümölcsöket szoktam általában, és pár csipet kenyér félét mert csak az csillapítja az éhségem, pedig nagyon leakarok szokni a kenyérről mert szerintem attól és a csokitól hízok leginkább, csokit egész héten nem ettem:)) annyira örülök hogy azt meg bírom állni, de kenyér féléket sajna nem, napi többször bele-bele csipegetek, és szerintem ez elronthatja a diétámat :( anya hoz mindig és egyszerűen nem bírom megállni

2022. szept. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!