Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez hogy van? Mások mindíg...

Ez hogy van? Mások mindíg viszik magukkal mindenhova a kaját amit kiszámolnak 1 napra és azt eszik vagy ha nem otthon vagytok akkor mit esztek?

Figyelt kérdés

Mások mindíg viszik magukkal mindenhova a kaját amit kiszámolnak 1 napra és azt eszik vagy ha nem otthon vagytok akkor mit esztek?


Én minden nap csinálok kaját magamnak de van hogy nem tudok hazamenni érte és másnap már nem tudom azt enni, ilyenkor mindíg elrontom az egészet mert máshol nincs normális, egészséges kaja



2022. szept. 3. 09:22
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

"nem akarok bemenni boltba, ha már csináltam kaját"


Igazad van, ne menj be boltba két almáért, majd jól laksz azzal a kajával, amit otthon van, tőled 20 km-re.

Aki ennyire hülye..

2022. szept. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

én mindig viszek

de valahol alszom aznap este. szüleimnél vagy práomnál. és ott megkínálnak étellel. tudom hogy az adagom két szelet kenyér fél doboz sonkávl, 2 ek sajtrkémmel és egy marék zöldséggel. tökéletes vacsora, fehéjre is van benne


szóval ne mondd, hogy olyan helyen alszol ahol nem kínálnak étellel


amúgy emg de, pontosan azt teszem. ha mégsem megyek haza a kajámért, akkor aznapra veszke egy doboz sonkát vagy light sajtot meg 3 tk zsemlét. ja meg zöldséget. bőven elég jó zsír, fheérje, komplex ch

vagy eszem egy gyrost szósz és pita nélkül valahol (tehát sovány hús és zöldség)

ha meg hazaérek akkor lefagyasztom az ételt hogy ne romoljon meg és legközelebb megehessem

2022. szept. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Kifogás kifogás hátán, némi szenvedéssel es életkeptelenséggel fűszerezve.
2022. szept. 4. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Nálam mindig van a táskában fehérjeszelet, ha esetleg ottragadok valahol. Ha máshol ebédelek, biztosra megyek, húst eszek, salátával, ha gyorsítja, akkor gyros, ha strand, akkor hekk.
2022. szept. 4. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Nem számolgatok.. Eleinte is max pár hetet. Semmi szükségem rá. megszoktam a diètámat. Bár sose ettem meg régen sem ilyen 2-3 tányérnyi kaját, szimplán csak mást ettem, inkább hagyományos, tésztás husos, tésztás krumplis, rizses húsos ételeket, amikhez gyerekkoromban szoktam hozzá. ezeket most már évek óta kerülöm és maradok a zöldséges húsos dolgoknál, salátáknál, husis zöldséges leveseknél. És így le is fogytam. Tudatosan figyelem, hogy mit eszem. Főleg húsok, zöldségek, tojás, tejtermékek, olajos magvak.

Reggelit itthon eszem, elmegyek dolgozni, az 1 órás ebédszületben hazajövök, eszem, ( 3 napra előre főzök, csak melegíteni kell), majd visszamegyek dolgozni, aztán edzés, és haza. Nálunk melóban aki messzebb lakik és diétázik hoz magával kaját, aki nem az többnyire rendel pizzát, hamburgert, vagy szimplán hatalmas szeletes fehér kenyeres szendvicseket eszik. Én 15 percre lakom, így belefér hogy hazajöjjek enni.

A vendégséget ha lehet kerülöm inkább, ha muszáj menni akkor eszem ami van, ha éhes vagyok, de sokkal kevesebbet, mert jellemzően olyan kaja van amit én kerülök.

Pár órás ünyintézés alatt, ha mennem kell ilyesmire, pedig nem kell enni..

2022. szept. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!