Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Erősen túlsúlyosok, akik...

Erősen túlsúlyosok, akik nemrég kezdtek életmódváltásba, hogy álltok?

Figyelt kérdés
Kezden én. Másfél hónapja 163 kilót nyomtam, és már csak 152 vagyok!! 🥳 El se hiszem hogy így olvad a zsírom. Ti hogy álltok? 😁

2022. szept. 19. 16:01
 1/3 anonim ***** válasza:
82%

Ez szép eredmény, de nem akarlak előre elkeseríteni meg lelombozni de számíts arra hogy a fogyásod le fog lassulni hamarosan.


Először azért ment le hirtelen ennyi főleg ha normálisan csinálod mozogsz is mellette mert nagyon sok víz megy le először és ez látványos így, de ha kitartó vagy akkor lassan heti 1 kiló fog max lemenni, viszont cserébe sokkal tartósabb lesz hosszabb távon, tehát ha picit megállsz nem fogsz hirtelen visszahízni. Ha kitartóan csinálod akkor hosszútávon sokkal jobb lesz, és ne csak súlyt nézd hanem centikben is mérd magad, mert ha mozogsz mellette akkor izomba hízni fogsz ami becsapós mert a sőlyod lehet nemfog változni de centikben lesz különbség észrevehetően.

2022. szept. 19. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
93%

Hajrá, csak így tovább :)


Én ugyan már célbaértem, egy év alatt 50 kilót adtam le, életem legjobb döntése volt, de drukkolok neked.

2022. szept. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Az első hónap meg nekem is gyors volt, sok víz volt rajtam, -5kg, de aztán belassult, volt stagnálás is. Az a fontos, hogy legyél türelmes és ne add fel. Nekem Végül 3 év kellett a fogyáshoz. 170kg-->67. 7hónapja tartom.
2022. szept. 19. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!