Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Írnátok véleményt az étkezésem...

Írnátok véleményt az étkezésemről? Szívesen fogadok tanácsokat:)

Figyelt kérdés

Reggeli 7-8

-gabonakása joghurt/kefírrel, magvakkal, gyümölccsel

Pl:köleskása kefírrel pár szem kesudióval, körtével

(a kását gyümölcsökkel édesítem: reszelt alma, banán,aszalt szilva)


Ebéd 12-14

-feltét(husi, tojás,grillsajt) + köret(köles, burgonya) saláta (sárgarépasali,bébispenót)

Pl: csirkecomb édesburgonyával reszelt cékla salival


Vacsi 17

-ugyanaz mint az ebéd


Nasi 19-20

-gyümölcssaláta

Pl: őszi körte szilva sali


+ Heti 5 edzés: erőnléti edzés + kardiozás

+ néha pici "csalókaja" Pl: 1 db palacsinta hétvégén a családdal. (mert úgysem tudnék örökre nem enni ilyeneket, viszont mértékletes tudok lenni, és akkor nem sóvárgoj annyira)



-próbáltam arra fókuszálni, hogy hosszú távon fent tudjam tartani ezt az étkezést. Például ehetnék nasinak este salátát, de tudom hogy számomra a gyümi sokkal kivitelezhetőbb, alacsony kalóriás és még egészséges is.


-Nem számolok kcalt, mert régen sokat számoltam, és számomra hosszú távon nem fenntartható. Inkább arra próbálok fókuszálni, hogy zöldségből, gyümiből, tápláló ételekből egyek, a fehér lisztes, cukros, feldolgozott dolgokat pedig minimalizálom(és max alkalmanként van helyük az étrendemben)


Mindenesetre nyitott vagyok a tanácsokra:)


2022. okt. 22. 20:49
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
82%
Milyen tanácsokat vársz???
2022. okt. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 A kérdező kommentje:
Igazából az étkezés kapcsán egy kis megerősítést, hogy jó-e így, vagy érdemes lenne valamin még változtatnom?
2022. okt. 22. 20:56
 3/45 A kérdező kommentje:
Nem akartam ömlengésnek szánni, félreérted ha ezt érzed ki soraimból. Viszont ha "faszt se erdekel a kajalasom", akkor neked aztan felesleges volt kommentelned..
2022. okt. 22. 21:02
 4/45 anonim ***** válasza:
64%
Ha neked jó úgy enni/élni, mintha egy Femcafe.hu cikkből rángattak volna elő, akkor ez az étkezés, ez a hozzáállás tökéletes.
2022. okt. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 A kérdező kommentje:
Ertem, koszonom valaszod:)
2022. okt. 22. 21:09
 6/45 anonim ***** válasza:
100%
egyél azt/úgy, ami/ahogy jólesik. Nem kell másokra hallgatni hogy ne ezt ne így, ha neked így jó, akkor tedd így.
2022. okt. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
79%
Ez az az étkezés, amire valójában semmilyen szempontból nincs szükség, és az esetek 99 százalékában a legjobb esetben is egy-két évig tartható maximum, de ha most ezt érzed helyesnek, akkor folytasd.
2022. okt. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 A kérdező kommentje:
8as valaszoló, szerinted mi az ami nem tartható benne? Tényleg nem rosszindulatúlag kérdezem. Mert szamomra fontos lenne, hogy hosszu tavon is tudjam tartani, es ne legyenek irrealis elvarasaim..
2022. okt. 22. 21:18
 9/45 A kérdező kommentje:
7 es valaszolo. Jelenleg 2-3 hete eszek igy, es ugy erzem elegedett vagyok vele, mert nem olyan megterhelő, + minden van benne, nem zártam ki semmit direkt:)
2022. okt. 22. 21:19
 10/45 anonim ***** válasza:
24%
Szalonnát is egyél meg kenyeret mert össze csuklasz egyszer mint a colostok amúgy a szalonnásköles mennyei .
2022. okt. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!