Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Írnátok véleményt az étkezésem...

Írnátok véleményt az étkezésemről? Szívesen fogadok tanácsokat:)

Figyelt kérdés

Reggeli 7-8

-gabonakása joghurt/kefírrel, magvakkal, gyümölccsel

Pl:köleskása kefírrel pár szem kesudióval, körtével

(a kását gyümölcsökkel édesítem: reszelt alma, banán,aszalt szilva)


Ebéd 12-14

-feltét(husi, tojás,grillsajt) + köret(köles, burgonya) saláta (sárgarépasali,bébispenót)

Pl: csirkecomb édesburgonyával reszelt cékla salival


Vacsi 17

-ugyanaz mint az ebéd


Nasi 19-20

-gyümölcssaláta

Pl: őszi körte szilva sali


+ Heti 5 edzés: erőnléti edzés + kardiozás

+ néha pici "csalókaja" Pl: 1 db palacsinta hétvégén a családdal. (mert úgysem tudnék örökre nem enni ilyeneket, viszont mértékletes tudok lenni, és akkor nem sóvárgoj annyira)



-próbáltam arra fókuszálni, hogy hosszú távon fent tudjam tartani ezt az étkezést. Például ehetnék nasinak este salátát, de tudom hogy számomra a gyümi sokkal kivitelezhetőbb, alacsony kalóriás és még egészséges is.


-Nem számolok kcalt, mert régen sokat számoltam, és számomra hosszú távon nem fenntartható. Inkább arra próbálok fókuszálni, hogy zöldségből, gyümiből, tápláló ételekből egyek, a fehér lisztes, cukros, feldolgozott dolgokat pedig minimalizálom(és max alkalmanként van helyük az étrendemben)


Mindenesetre nyitott vagyok a tanácsokra:)


2022. okt. 22. 20:49
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
0%

Minőségrw rendben van. Viszont az esti gyumolcs nem tul jo, egesz ejjel a gyomrod tetején erjed. Legjobb lenne a vvacsit és a gyunolcsot megcserélni.

Gyumolca meg jobb ha nem magaban van hanem pl joghurttal, turoval magokkal



Ew a reggelibe kene valami feherjeforras

2022. okt. 22. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 anonim ***** válasza:
100%

Elég költséges lehet és időigényes ezt mind beszerezni. Te vásárolsz?

Teljesen biztos vagyok benne, hogy a BMI-d már most sem éri el a 20-at.

2022. okt. 23. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 anonim ***** válasza:
16%
A hamut, tócsnit és társait kihagytad :-D Pedig mostanság az a menő.
2022. okt. 23. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 anonim ***** válasza:
24%

23. Ja, ez igaz lehet. Szerintem a legtöbben itt ezért is kifogásolják az étrendjét, mert irigykednek.


Változatos, élvezetes, neki tetszik, hagyjátok már békén a hülyeségeitekkel, hogy ez valami divat, meg korlátozó, meg ti megőrülnétek - na ezért nem a ti étrendetek.

2022. okt. 23. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 anonim ***** válasza:
93%

Kenyérrel mi a baj ? Szénhidrátot emészti meg elsőnek és leggyorsabban a szervezet !

Gondolj a szőlő cukorra mikor a sportolónak hirtelen energia kell vagy a cukorbetegek leesik a cukra azonnal cukros víz aminek összetétele fél liter víz bele 8-kanál kristály cukor abban a pillanatban életmentő ital !

2022. okt. 23. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, én úgy fogytam pár kg-t, hogy a pörkölttől kezdve, a gulyáslevesig, péksütiig, magvakig mindent ettem, amit megkívántam, csak a mennyiségre figyeltem. Gyümölcsöt szeretem, tehát azt is ettem. Plusz tornáztam is otthon, megha volt kedvem futni mentem. Viszont én délután 5 után már nem eszek, előtte eszek amennyi jól esik és kész.

És mivel nincs autóm, itt a városban, ahol élek mindenhová gyalog megyek. A munkahelyem a lakásomtól 25 percnyire van, az napi 50 perc gyors séta, nem ez az andalgós séta.


Az, hogy neked mi válik be, azt csak te tudhatod. Viszont szerintem butaság csak azért olyan étkezést magadra erőltetni, ami X vagy y-nak jó volt, az nem biztos, hogy neked is jó lesz.

2022. okt. 23. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 A kérdező kommentje:
22es válaszolo: Köszönöm, ezek remek tippek!
2022. okt. 23. 08:18
 28/45 A kérdező kommentje:
23as válaszoló: Nyilván azért picit időigényesebb, főleg hogy otthon főzök főtt ételt. Vásárolni egy helyre járok, már az Aldiban is lehet például kölest, bébispenótot kapni, és valamikor tény hogy drágább, viszont próbálom mindig azt venni, ami akciós gyümölcs, zöldség, és így nem kerül annyival többe. Nem szoktam ám extraságokat enni nagyon, kölest, kuszkuszt is csak azért vettem, hogy ne csak mindig rizs meg krumpli legyen a köret.
2022. okt. 23. 08:22
 29/45 A kérdező kommentje:
25ös válaszoló: Egyetértek. Úgy érzem az étkezésem valamiért elég negatív energiákat váltott ki, pedig tényleg nem rossz indulatúlag írtam ezt a kérdést. :(
2022. okt. 23. 08:28
 30/45 A kérdező kommentje:
26os válaszoló: természetesen a kenyérrel nincs semmi baj. Én a jó kis túrós pogácsát jobban szeretem, azért szoktam néha azt enni. Sose voltam olyan nagy kenyeres, ellenben nagy pogácsás:)
2022. okt. 23. 08:29
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!