Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Melyik a legfogyasztóbb,...

Melyik a legfogyasztóbb, leghatékonyabb otthoni edzés egy túlsúlyos nőnek? Sok a túlsúly rajtam, így a saját testsúlyos edzés nem lenne jó. Rubint Réka videói? Kis súlyzókkal való gyakorlatok? Fitnesz videók? Esetleg táncos torna?

Figyelt kérdés

Nem gépekre gondolok, azok drágák és nekem unalmas is lenne.

Azt is tudom, hogy a megfelelő étkezés is nagyon fontos, ez megvan már.



2022. nov. 15. 07:22
❮❮ ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... ❯❯
 131/223 A kérdező kommentje:

Már leírtam, hogy nem fogok válaszolni, mert több betegségem és gyógyszerem van.

Eddig is minden szavamba belekötöttetek és undorító stílussal írtatok, majom, dagi, malacka, tehén, ilyenek..

Ezek után nehéz felfogni, hogy már egyetlen szavatokra sem kíváncsi az ember?

Olvassatok utána a neten, hogy mi a zaklatás és fejezzétek be!

2022. nov. 16. 23:07
 132/223 anonim ***** válasza:
95%
A betegségeidnek szívesebben néznék utána 🤷🏼‍♀️ És mégis mi károd származik belőle? Nevedet nem tudjuk, arcodat nem ismerjük. Csak egy sor betegséget írnál le...
2022. nov. 16. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 133/223 anonim ***** válasza:
19%

Kerdezo! nem vagyok ugyved, de nagyon kivancsi lettem, ezért holnap megkerdezem az ugyvedem a netes zaklatasrol, hogy mikortol minosul annak

Abban az esetben, ha nem tudja eldonteni, akkor megmutatom neki ezeket a valaszokat. természetesen csak abban az esetben ha beleegyezel.

2022. nov. 16. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 134/223 anonim ***** válasza:
93%

Én vagyok a hősnő, hetente háromszor vagyok itt kb, valószínűtlen h minden kérdés alatt engem látsz. Csak azt látod, hogy rajtad kívül mindenki le tudott fogyni.


Az egyik kommentedben azt írod, hogy a személyi edző szerint kellene egy végképp, a másikban meg már a legjobb barátja vagy az ország legjobb endokrin dokikának. Próbálj meg ovisokat etetni. A túrórudit szeretik, mint te.

2022. nov. 16. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 135/223 anonim ***** válasza:
100%

Végképp--> vérkép


Autocorrect sry

2022. nov. 16. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 136/223 anonim ***** válasza:
91%

Több betegséget és több gyógyszert is fel tudunk dolgozni, ha leírod, hidd el.

Gondolom PCO meg IR lesz az a kva nagy betegség.

2022. nov. 16. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 137/223 A kérdező kommentje:

Utolsó, persze! Minden kérdésnél lényegében ugyanezt írod. :D

Úgy csinálsz, mintha valami csodát hajtottál végre, mindenhol beszólogattál mindenkinek. Sokan nem kedvelnek.

Itt sem segítő szándékkal írtál, hanem ugyanazt csináltad.

Képzeld igen, van mindenféle barátom, még nyomozó és igazságügyi szakértő is.

Mi van ebben? Mindenki olyan emberekkel barátkozik, akiket érdekesnek tart. Gondolom más is.

Most azt írod, hogy neked nincsenek barátaid?

Az ovis meg nem én vagyok itt, hanem te, kedves csodatevő. :D

2022. nov. 16. 23:18
 138/223 A kérdező kommentje:

134- Én is kíváncsi lettem a mostani eset után, kérlek kérdezd meg tőle és írd meg üzenetben. :)

Nem szeretnék semmit tenni az ügyben, csak tudni szeretném én is, hogy hol a határ.

2022. nov. 16. 23:20
 139/223 anonim ***** válasza:
88%
Hát a te önsajnálatodbann fetrengésedhez képest a 40+kg fogyás valóban csodaszámba megy. És az IQm és a fizetésem is magasabb, mint a tiéd, de ez már mellékes.
2022. nov. 16. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 140/223 A kérdező kommentje:

Senki sem tagadta, hogy ezzel szenvedek és még fogok is. :D

Neked viszont felesleges minden kérdés alatt sztárolnod magad és gonoszkodni. Normálisan is lehet dicsekedni és hasznos kommenteket írni. ;)

Ha igazad van, amit NEM hiszek és több van, mint nekem akkor örülök, mindenki legyen boldog és kedves!

2022. nov. 16. 23:51
❮❮ ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!