Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Melyik a legfogyasztóbb,...

Melyik a legfogyasztóbb, leghatékonyabb otthoni edzés egy túlsúlyos nőnek? Sok a túlsúly rajtam, így a saját testsúlyos edzés nem lenne jó. Rubint Réka videói? Kis súlyzókkal való gyakorlatok? Fitnesz videók? Esetleg táncos torna?

Figyelt kérdés

Nem gépekre gondolok, azok drágák és nekem unalmas is lenne.

Azt is tudom, hogy a megfelelő étkezés is nagyon fontos, ez megvan már.



2022. nov. 15. 07:22
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
 91/223 anonim ***** válasza:
88%
88nál a pont. Nincs miről beszélni.
2022. nov. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/223 A kérdező kommentje:

Veletek nincs, többször írtam, de nem hagytok békén.

Az okokat is leírtuk már. ;)

2022. nov. 16. 20:27
 93/223 anonim ***** válasza:
75%

Menj el más jó orvosokhoz is. A biztonság kedvéért legyen még egy vélemény.

Ha mindenképpen otthon akarsz edzeni, akkor hívj jó személyi edzőt a lakásodra. Vele biztosan eredményesen fogsz haladni, figyeli a gyakorlatokat, hogy helyesen csinálod e és nem is lesz unalmas az edzés.

Hajrá! :)

Az itteni emberekkel meg ne foglalkozz köztudott, hogy mennyi az átlag IQ ezen az oldalon.

2022. nov. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/223 anonim ***** válasza:
78%

Nem semmi milyen emberek vannak a világon :D :D

Marha mázli, hogy az én környezetemben egy sem, de hát ez nem véletlen. Jó ember, na persze - tudod a jó emberek nem ilyenek mint te.

Kívánom, hogy egyszer a lelki és pszichológiai problémáidat egyszer megoldja valaki.

2022. nov. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/223 A kérdező kommentje:

Utolsó előtti köszönöm, igazad van! :)

Utolsó nekem nincs semmi problémám, csak az olyan emberek, mint ti.

Én nektek javasolnék egy jó pszichiátert és azt is, hogy többet ne zaklassátok az embereket, mert ez tényleg beteges.

Viszont nem hiszem, hogy bárki helyre tehet.

Azért szurkolok!

2022. nov. 16. 21:06
 96/223 anonim ***** válasza:
94%

Zaklatni? Ki zaklat téged? Nem kell válaszolni, aztán kikopik a dolog. De az igazság az, hogy ha troll vagy, mert erre vered, akkor beteg vagy, ha meg tényleg komolyan gondoltál mindent, amiket itt leírtál, akkor nem túl jó a felfogásod. OK, ez nem feltétlenül pszichológiai probléma, belátom, van aki csak simán ennyire sötét.

Választhatsz a kettő közül.

(amúgy jó emberek mások sikerét nem köpködik le, mint te az undorító 91-es kommentedben, de hát te egy ilyen megkeseredett trutyi vagy, ez van). Ha meg nem, akkor troll, de akkor meg beteg. Mondom, választhatsz.

2022. nov. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/223 anonim ***** válasza:
92%
Ismerd be, hogy élvezed, hogy legalább itt kapsz valami figyelmet, mennyien válaszolnak - ez a való életben biztosan nincs így.
2022. nov. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/223 A kérdező kommentje:

40nél több kötekedő, undorító kommentet írtatok, amikor már rég megkértelek, hogy hagyjátok abba, mert ez nem normális és segítő.

Ha az ember egyszer nemet mond, az nem!

Nem normális a gondolkodásotok és a viselkedésetek.

A valóságban félni kell az ilyen megszállottaktól!

Nem vagyok féltékeny más sikereire, sőt örülök nekik!

Ezért is olvastam el azokat a kérdéseket és kommenteket, DE ez a válaszoló minden kérdés alatt degradálóan leírja ezt és sértegeti a kérdezőket.

Azért fogyott le, hogy most hősként tekintsen magára, minden kérdés alá leírja és kötekedhessen másokkal? Akkor nem volt sok értelme, főleg ez a személyiség mellett. Pont olyan mint ti, ezért védjétek egymást továbbra is.

Volt kövérek vagytok és ez a sok keserűség megmaradt bennetek, ami kiütközik. ;)

Mivel ti írtok, én a kérdező köteleségemnek érzem, hogy válaszoljak és azt kapjátok vissza, amit adtok!

Ne aggódjatok! Nekem van életem, jó személyiségem, barátaim és sportos, kedves udvarlóim.

Képzeljétek, eddig csak sportos férfiak voltak a párjaim.

Megáll a tudomány, leesik az ég. :D

Ennyit arról, hogy rossz életem van. ;)

2022. nov. 16. 21:30
 99/223 anonim ***** válasza:
92%
Hát persze. Random zaklattál roppant elismert, sikeres, és elfoglalt orvosokat, hogy miket írkálnak neked ismeretlenek a gyakorin. Ők meg még reagálnak is rá. Ahhhaaa... Én pedig egy 180 centis, kék bőrű, fehér hajú, atletikus air genasi rugó vagyok.
2022. nov. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/223 A kérdező kommentje:

Képzeld nem SZTK-ás orvoshoz járok, ha felhívom, vagy Emailt írok, felveszi, vagy később amikor ráér visszaír/hív. A hónapok alatt jóban lettünk és ő egy nagyon vicces nő, szeret nevetni, így elmondtam neki.

Lehet, hogy szegény vagy és nem tudod, hogy milyen ha valamit jól megfizetsz.

Megint csak egyetlen mondatomra reagáltál és folytattad.

Ti normálisok vagytok, persze! :D

Lehet még hetek múlva is itt fogtok írni. Ha ennyire ráértek, hajrá.

Legalább van min nevetni.

2022. nov. 16. 21:42
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!