Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért lettem több kiló?

Miért lettem több kiló?

Figyelt kérdés

Már 1 éve 52.9 és 54.8 között mozgok súlyban. Kicsit több mint 1 éve tornazok itthon. Heti 4-5szor. És mellé rengeteget ettem, bármennyit, bármit, nem híztam.

Erre pár hete, mondom kicsit visszafogom a kajálást és elkezdtem egy erősebb torna programot.

Erre mi történik? Most a súlyom 54.8 és 55.5 között mozog... Mi a fene?

Centiben nem nagyon látok változást. Ruhák jók ugyanúgy.

Több mint egy éve nem votlam ennyi kg, pedig tornazok azóta, nem volt kihagyás. Maximum annyi hogy az utóbbi fél évben gyengébb edzéseket csináltam.


2022. dec. 1. 06:55
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
80%

"én tényleg hallottam ezt"

Nem hallomásból tervezünk életmódot és táplálkozási szokásokat, hanem szakmai ajánlások és szakmai anyagok alapján. Az pedig még fontosabb, hogy ha már vagyunk olyan ostobák, hogy hallomásból tervezünk életmódot és táplálkozási szokásokat, akkor legalább másnak hallomás alapján nem adunk tanácsot, mert az viszont főbenjáró bűn. Hogy veszed a bátorságot laikus, végzettség nélküli kommentelőként, hogy kvázi orvosi tanácsokat adj valakinek, miszerint ne igyon napi 1 liter víznél többet, amikor az összes vizsgálat és kutatás egyetért abban, hogy napi a napi 2-3 liter víz a fiziológiai minimum a humán szervezet számára. Ráadásul azért ne igyon a kérdező napi 1 liter víznél többet, mert az "súlygyarapodást" okoz? Ekkora bullshiteket hol lehet hallani 2022-ben?

2022. dec. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
46%
Ha nő vagy, akkor lehet, hogy a ciklusod vízvisszatartó részén mérted magad.
2022. dec. 2. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 NTBS ***** válasza:
A szervezeted elérte azt a pontot, ahonnan már nem kell többet fogyni.
2022. dec. 3. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 xp ali ***** válasza:
Öregszel, lassul az anyagcsere. És/vagy elkezdtél több junk foodot enni, csak nem veszed észre. És/vagy kevesebbet mozogsz, mint eddig. Ha azt hiszed, hogy egyik sem, akkor nyilvánvalóan tévedsz, mert ha nem tévednél, akkor nem híznál. De foghatod a covid oltásra is és akkor találtál valami külső elháríthatatlan okot és már hízhatsz nyugodtan, mert ugyebár kivenni az oltást nem lehet. ;) (Az utolsó eshetőség erős irónia, de mivel unatkozom, leírtam azt is)
2022. dec. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!