Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen feherjeport ajanlanatok...

Milyen feherjeport ajanlanatok ami 1 etkezest helyettesitene??!

Figyelt kérdés
Felszaladt pár kg , amit szeretnék leadni. A fő problemam az hogy estére eszek sokat plusz edesseget mivel borzaszto edes szájú vagyok. Régen nekem bevalt csokis Fehérje por amit vacsira ittam így kielegult az edesseg iránti vágyam is csak már nem emlékszem milyen volt...

2022. dec. 11. 22:07
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
68%
Ne haragudj kérdező, de ennek a kérdésnek tényleg nincs semmi értelme. Én hiába eszek fehérjeport, nem tudok neked ajánlani, mert szvsz az összes csokis borzalmasan műanyag ízű. Szóval ha annyira így szeretnéd, vegyél 1-1 adagokat azokból a márkáknak a kínálatából, amik szóba jöhetnek. Kipróbálod, aztán veszel nagy mennyiségben abból, ami bejött. Nem bonyolult ez.
2022. dec. 12. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
10%

Juj, bszki, vannak bajok.


- 4-5 kilót ugyanúgy kell leadni, mint 30at, csak az idő lesz rövidebb.


- Neked azért van beváltó módszered a fogyásra, mert az a módszer nem vált be. Ha beválna, nem jönne vissza az az 5 kiló folyton.


- fehérjeporral baromság fogyni még mindig. De tudom, neked más a tested, te helikopter vagy, rád nem vonatkozik a biológia.



További sok sikert az elkövetkezendő 30 évre, ahol ugyanígy fogsz jojózni ugyanazzal az 5-10 kilóval.

2022. dec. 12. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
29%

Én tudom ajánlani a tojás és/vagy túró, fehérje nevű porokat. Elképesztően finomak, shaker sem kell hozzá.


Ha mindenképp porozol, puregold-ot ne vegyél, szörnyű. Nekem a kedvencem a scitec csokis, csoki-mogyoró, csoki-kókusz. Szigorúan smoothie gépben elkészítve.

2022. dec. 12. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
33%
Fibershake, ne mindennap váltsd ki de heti párszor lehet. 3-5 órára eltelít és max 200 kcal.
2022. dec. 12. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 NTBS ***** válasza:
39%
Semmilyet. Nem tesz jót neked.
2022. dec. 12. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!