Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan lehet lefogyni 3 het...

Hogyan lehet lefogyni 3 het alatt 3 kilot?

Figyelt kérdés

Iden tavasz ota 75 kilorol sikerult lefogynom iden osszelre 55 kilora. Es sajnos 3 kilo visszajott es kb 58 kilo vagyok 2 honapja. Nem tudom miert allt meg a fogyas. Eszek rendesen, nem fogyozom.

Sulyt tartok. De szeretnek ismet 55 kilo lenni

155 cm es 58 kilo vagyok.

Koszi.

Valaki adhatna tanacsot hogyan egyek mit tornazzak?


2022. dec. 14. 08:32
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
2022. dec. 14. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha teljesen személyre szabott étrendet és edzés tervet szeretnél, azért megéri szakembert fogadni. Egyrészt, mi nem vagyunk szakemberek. Másrészt, aki mégis, az sem fog neked minden konzultáció nélkül egy tökéletes tervvel előállni, plusz tiszteletlen dolog (legalábbis szerintem) valakitől azt várni, hogy ingyen végezze a munkáját.

Viszont magadnak is meg tudod csinálni, de ebben az esetben ne spórold ki az időt, amit belefektetsz. Nézz recepteket, amik tetszenek, számodra ízletesek, egyél enyhe deficitben, fogyassz elegendő folyadékot. A torna meg megint olyan, hogy mi a célod, van-e valami korlátozó tényeződ... Stb. De már a mindennapos séta is sokat segít. Meg kb bármilyen yt videó, ha rendszeresen csinálod. Chloe Tinget szoktam javasolni, neki a weboldalán vannak receptek, edzéstervek. Mostanában pedig nem kis átalakuláson ment át, haladóknak van otthoni izomépítéshez tökéletes, súllyal végezhető videói is. De abszolút kezdőbarát továbbra is a legtöbb programja. Én a haladó verziókat csinálom már itthoni erősítéshez, amikor nincs lehetőségem annyit sportolni, mint általában szoktam, de kiegészítőnek is jó. De elég sok hozzá hasonló yt edző van, akik elég jó tartalmakat tesznek közzé ingyen. Nekik nyilván a nézettségből jön be pénz, szóval win-win.

Röviden: egyél moderált deficitben, mozogj többet.

2022. dec. 14. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ja, és nyilván nem fog megtörténni 3 hét alatt a 3 kg fogyás nálad. A magasságodhoz, és a súlyodhoz viszonyítva ehhez nagyon extrém deficitben kellene lenned. Azt szokták javasolni, hogy heti szinten a testsúlyod 5-10% az egészséges fogyás, ami a te esetedben maximum is fél kiló, de az is a felső határ.

Ez egy ilyen "átok" az alacsony nőknek, és ebben együttérzek veled, én se vagyok magas, 157 cm. Nálunk az 55 kiló is simán lehet sok, iha olyan az alkatunk, és bizony innen nehéz, pontosabban hosszú idő fogyni. Ha 1-2 kilót le akarok adni, akkor az nekem pár havi odafigyelés, hogy ne éhezzek közben, és ugyanúgy energikus is maradjak. Ez egy ilyen dolog. Ne akarj gyorsan túllenni rajta, inkább biztosra menj egy tartható tervvel.

2022. dec. 14. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kiegészítve az 1. kommentelő által linkelt cikket: 3 kilót amúgy sem fogsz tudni sehogy detektálni, ugyanis 2-3 kilót egy teljesen egészséges, teljesen átlagos ember testsúlya is ingadozik napi szinten (pl. víz, salak, széklet, só, glikogén, stb.). 3 kiló fogyás gyakorlatilag értelmezhetetlen. Ha te nem vagy megelégedve a testeddel, akkor az az izomzatod hiánya miatt van, nem azért, mert a mérleg 3 darab számmal többet ír az elképzelésednél.
2022. dec. 14. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 NTBS ***** válasza:
Sok mozgás, kevesebb kalória bevitel.
2022. dec. 14. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
#4 már hogy ne lehetne? Másfél hónapja a reggeli méréseim a kiugró értékeket leszámítva (pl havi környékén) 52-53 kg között mozgott. Most 50-51 kg között. Akkor most detektáltam, hogy fogytam, vagy sem?
2022. dec. 14. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!