Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyi idő alatt lehet lefogyn...

Mennyi idő alatt lehet lefogyni 20 kgt?

Figyelt kérdés

Elkezdtem fogyókúrázni, annak ellenére hogy jönnek az ünnepek mert nagyon elegem lett abból ahogy kinezek. Naponta 1300-1400 kcalt eszek és YouTuberól csinalok egyenlőre 15-20 perces videokat.

82-83 kg vagyok és 162 cm

Nagyjából mennyi idő alatt lehetne lefogyni 20 kgt? Egy éven belül szerintetek menne? (Ha nem megy az sem baj, csak érdekel Nagyjából mennyi időre van szükségem)



2022. dec. 16. 17:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nagyjából reális az 1 év. Egy erős kalória deficittel 40 hét, mivel lesz 2 hónap mire megszokod, illetve csúszás is szokott lenni szerintem reális.

Legalábbis magamból indulok ki. Simán el tudom képzelni hogy nálad ez gyorsabban is mehetne, nekem nem menne.

Ivásra is figyelj az is kalória! Én a kólától híztam meg.

2022. dec. 16. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én tavaly 5 hónap alatt fogytam 20 kilót, 100-ról 80-ra


30F

2022. dec. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 hosszúhajú ***** válasza:
Tóbbszor fogytam mindig attól függött hogyan csináltam. Mikor koronás voltam és nem ettem leszaladtak rólam a kilók, amikor diéta nélkül csak tornával, akkor havi egy kiló ment. Szóval kb az dönt mennyit eszel a torna mellett. Sima evéssel kivétel nélkül napi minimum 1 óra kemény torna kellett a havi egyhez, diétával biztos megy a duplája is.
2022. dec. 18. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szia

90 kiló voltam most 75

1 év

2022. dec. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!