Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Meg bírtok inni 4 liter vizet?

Meg bírtok inni 4 liter vizet?

Figyelt kérdés
60 kiló körül vagyok, normálisan 3 litert kéne igyak, diéta közben meg 4et. De még 2 litert se bírok meginni. Ez nagy baj?
2010. okt. 1. 18:36
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell 4 l vizet meginnod diéta közben. A folyadék másféle formában is bejut a szervezetedbe. A 3 l az jó. Fokozatosan kell hozzá szoknod. Régen én is alig ittam, volt, hogy este hatkor még semmit. Aztán kiraktam szem elé az ásványvizes palackot, hogy azt estére meg kell innom. Mikor arra jártam, húztam belőle egyet. Igaz, eleinte én is 3 percenként jártam wc-re, de most már természetes, hogy gyakran iszom.
2010. okt. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Vízből nem tudok meginni annyit. Abból csoda, ha 4 pohárral :S Nem tudom megmondani, hogy mi az oka, de nem tudok. Úgyhogy inkább tea, tej (cukor nélkül)
2010. okt. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
50%

én speciel cukorbeteg vagyok, lehet emiatt, de lehet, hogy csak saját hülyeség, viszont napi 3l víz legalább megvan.

van, hogy 4 is.

el sem tudnám képzelni, hogy kevesebbet iszok.

ha megyek valahova, van nálam legalább fél liter, itthon meg napi 8pohár (4decis)

2010. okt. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

A 10 l-esnek üzenem: bármelyik nap meghalhatsz! A túl sok víz VESZÉLYES!


Én amúgy 3 litert iszok, itt van előttem, mindig látom, mindig iszom. :D

2010. okt. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Nem birok. Rajtam nem segít az előttem lévő üveg sem. Sokkal inkább stresszelem magam azzal, hogy még milyen sok van benne...
2010. okt. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

1 üveg ásványvíz elég egy napra. A többit levesből, zöldségből, gyümölcsből, teából kell bevinni.


A 10 literes vízivó cukorbeteg.

2010. okt. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

"Azt senki nem gondolja hogy a nagymennyiségű folyadékívás leterheli a szervezetet? A szívet a veséket és mást?"


A vesét nem a sok ivás terheli, hanem a kevés. Nem a vizelet termelése a munkaigényes, hanem a besűrítése. Naponta kb. 180 l elsődleges vizeletet termel a vese függetlenül az elfogyasztott víz mennyiségétől. Ennek nagy részét besűríti, "visszaszívja" belőle a vizet. Minél többet iszol, annál kevésbé kell a vesének erőlködnie ezzel.

2010. okt. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
2010. okt. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Napi 2-3 liter között a normális.Aki állandóan kiszárad, az lehet cukorbetegség jele. A méregtelenítő kúra az más,akkor csak igyál, de főleg vizet és ne cukros folyadékot.
2010. okt. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Ne igyál ennyit, mert tönkre megy a veséd! Max olyan 2,5 litert... Vagy igyál zöld teát! Olvass a hatásai után! :)
2010. okt. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!