Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Pezsgőtabletta böjtölés alatt?

Pezsgőtabletta böjtölés alatt?

Figyelt kérdés
Általában magnéziumot és kalciumot pezsgőtablatta formájában is szoktam pótolni és böjtölés alatt még inkább fontos az ásványi anyagok pótlása. A pezsgőtabletta csomagolására nincs feltüntetve a tápérték táblázat, de vannak olyan összetevők, amik nem ideálisak böjtölés közben (pl. keményítő, édesítőszerek). Egy tabletta (4.5 g) fogyasztása is képes "kibillenteni" a böjtből vagy még ez beleférhet?

2023. jan. 14. 18:02
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
30%

13-as, na akkor te se böjtöltél még, mert akkor magad is tapasztalnád a jót és nem tudatlanságodban mosolyognál! :)


Pl. a helyes/tudatos böjttől kitisztul az arcbőröd és konkrétan tapinthatóan selymesebbé is válik, szebbé!

(Hiszen a szervezeted nem az emésztéssel van elfoglalva, hanem annak takarításával, ami a bőrödön látszik meg legelőször...)


Megszűnik vagy csökken észrevehetően a korábbi szénhidrátfüggőség! (Utána kevésbé kívánod majd a cukrosat, az egészségtelen kajákat.)


Ekcéma és egyéb tünetek csökkennek vagy megszűnnek.


Rugalmasabbá, hajlékonyabbá válsz.


Tisztább tudat, jobb gondolatok születnek, tehát nem csak testileg érzed és tapasztalod, hanem szellemileg is meg mentálisan is a pozitív változásokat magadon stb.


Én legalábbis ezeket TAPASZTALTAM!


Tehát nem valahol olvastam, nem valami videón láttam, nem a szomszédom vejének a lányának a barátjának a valakije mesélte, hanem ÉN MEGÉLTEM.


De nyilvánvalóan a böjt sem való mindenkinek! (Pl. inzulinhoz kötöttek, cukorbetegek, bogyókon élők, akik nem tehetik meg, hogy csak vizet igyanak napokig. Mert az első lenyelt falatnál megtörik a böjt jótékony folyamata és nem fog működni.)


Aki csak rosszul van tőle, az ne csinálja, mert még nem ért meg rá tudatilag! (A böjt nem koplalás, hanem tudatos öngyógyítás.)


De szerintem érdemes vele próbálkozni, mert a legolcsóbb és valóban működő módszer számos betegségre is!

Nem véletlenül építette be Lützner professzor is a betegeinél!

És nem véletlenül létezik számos vallásban is!

Mert az ősök még tudták, amit a mai emberek már elfelejtettek.

Vagy szándékosan elfeledtettek velük....


És valszeg ezt a hozzászólásomat is törölni fogják! :)


Túl sok pénz van a gyógyszeriparban és nem a gyógyulás, gyógyítás a cél..

2023. jan. 15. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
72%

"Megszűnik vagy csökken észrevehetően a korábbi szénhidrátfüggőség"

Nem létezik szénhidrátfüggőség. Ez egy dietetikai anomália.

"kevésbé kívánod majd a cukrosat, az egészségtelen kajákat"

Ennél Nők Lapjásabb mondatot régen olvastam. Mit jelent az, hogy egészségtelen kaja? Táplálkozástudománnyal foglalkozom, de sosem tudtam, hogy ez pontosan mit jelent a kommentelők szerint. Ami cukros, az egészségtelen? Van egy lista arról, hogy mi az egészségtelen kaja, és arról is, hogy mi az egészséges? Bárcsak ilyen egyszerű lenne a biológia, akkor könnyebb dolgom lett volna az egyetemen.

"Rugalmasabbá, hajlékonyabbá válsz"

Azért egy gyógytornászt vagy egy reumatológust érdemes lenne megkérdezni arról, hogy a kajálásnak és a böjtölésnek mennyi köze van a hajlékonysághoz, a flexibilitáshoz, a mobilitáshoz. Nem sok!

"ÉN MEGÉLTEM"

Tudományos szempontból az egyéni tapasztalatokból nulla konzekvenciát lehet levonni más személyekre nézve. Pont ezért dolgoznak a szakmai kutatások randomizált kontroll vizsgálatokkal és laboreredményekkel, nem tapasztalati elmesélésekkel.

"a legolcsóbb és valóban működő módszer számos betegségre is"

Tudnál erre linkelni tanulmányt? Én nem ismerek.

"Nem véletlenül építette be Lützner professzor is"

A sarlatán, aki többször volt felelőségre vonva áltudományos csalásokért, pénzelehúzásokért és tudatos félrevezetésekért? Remek példa!

"nem véletlenül létezik számos vallásban is"

Ez eddig a legtudományosabb érv!

"valszeg ezt a hozzászólásomat is törölni fogják! Túl sok pénz van a gyógyszeriparban"

Igen, olyan fontos a gyakorikerdesek.hu oldalára kiírt kommented, hogy mindjárt érkezik a gonosz gyógyszeripar által pénzelt háttérhatalom, és törli a válaszodat, nehogy felnyithasd a mátrixban élő emberek szemét. Ketogén/Paleo diéta is megy, igaz?

2023. jan. 15. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
16. Látom elfogytak az "érvek", bár az eddigiekről már leírta az igazságot a 15-ös, aki megelőzött, pontosan ugyanezeket írtam volna (13-as vagyok), igaz, hogy talán nem lekezelő stílusban, mert a tudása megvan, de a stílusát sosem bírtam, nem is értem, miért gondolja, hogy muszáj mindenkit gúnyolni, aki segítséget kér (mondjuk gondolom nem pácienseket fogadó szakértő vagy menekülnek tőle, ha őket is így kezeli). De mindegy, ezt félretéve és figyelmen kívül hagyva, a sajnálat helyett inkább mindenféle felhang nélkül, komolyan azt ajánlom, hogy gondolkozz el rajta, hogy miért lehet esetleg igaz, amit írt.
2023. jan. 15. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
24%

Kérdező!


Ha már mindenképpen vitaminosan szeretnél böjtölni, akkor ajánlom neked a böjt lájtosabb formáját, az egészségesebb, frissen préselt levekből álló léböjtöt a pezsitabik helyett!


Keress rá a neten Joe Cross nevére és van egy jó dokumentumfilmje is Kövér, beteg és majdnem halott, ha jól emlékszem: Fat, Sick & Nearly Dead.


De sokan, akik a példáját követték (magyarok is), szintén fent vannak a Youtube-on és elképesztően látványosak a pozitív változások!

(Bár lehet, hogy azóta már őket is letörölte a cenzúra nem tudom.)


Azokra meg ne hallgass, akik sosem böjtöltek, mert úgy osztják az észt, hogy fngjuk sincs az egészről, sosem csinálták, csak olvasták valami gyógyszeripari szakkönyvben, hogy nem jó, mert árt az egészségtelenségre és mindenki sarlatán, aki jót tesz az emberekkel! :D


Sok sikert neked! :)

2023. jan. 16. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
35%

Persze, mert aztán mindenki gyógyszeripari szakkönyveket olvasgat szabadidejében. Minden tudásunk ezekből van. Nélkülük hülyék lennénk.

Alig várom, hogy vége legyen a melónak, hazaérek és egy nagy kád habos forró fürdőben nekiállok a legújabb gyógyszeripari szakkönyvnek. Karácsonyra is kértem ötöt, de azokat már január előtt kiolvastam.

2023. jan. 16. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
49%

A böjtölés azt jelenti, nem eszel húst, vastag rántást, stb.

Sok zöldséget, gyümölcsöt. Utóbbiak tartalmazzák a vitaminokat, ásványi anyagokat.

2023. febr. 24. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!