Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Pezsgőtabletta böjtölés alatt?

Pezsgőtabletta böjtölés alatt?

Figyelt kérdés
Általában magnéziumot és kalciumot pezsgőtablatta formájában is szoktam pótolni és böjtölés alatt még inkább fontos az ásványi anyagok pótlása. A pezsgőtabletta csomagolására nincs feltüntetve a tápérték táblázat, de vannak olyan összetevők, amik nem ideálisak böjtölés közben (pl. keményítő, édesítőszerek). Egy tabletta (4.5 g) fogyasztása is képes "kibillenteni" a böjtből vagy még ez beleférhet?

2023. jan. 14. 18:02
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
72%
Mivel az egész böjtölésnek nincsen semmilyen lényegi köze se az egészséghez, se a fogyáshoz, ezért csak jót teszel, ha legalább pezsgőtabletta formájában bejuttatsz valamilyen mikrotápanyagot a szervezetedbe.
2023. jan. 14. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
65%

20/4-es böjtöt csináltam huzamosabb ideig, tudtomon kívül.


0 értelme van. De tényleg. Én azért csináltam, mert úgy gondoltam, hogy nincs időm enni. (szóval gyakorlatilag a böjtölés fogalmáról sem tudtam, szimplán csak így csináltam)


Normális ember nem böjtöl és nem teszi ki a szervezetét ilyennek. Én is rájöttem már, hogy hülyeség, és nincs értelme.

2023. jan. 14. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
53%
Eredj orvoshoz, és tedd fel neki.
2023. jan. 14. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
53%
4. Elég vicces, hogy gúnynak szántad, mégis úgy igaz, ahogy leírtad (egyik válasz sem én voltam eddig).
2023. jan. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
59%

"érdemes volt feltennem ezt a kérdést"

Érdemes. Az ember jót tesz magával, ha időnként a buborékján kívül létező emberekkel is kommunikál. Sokszor így derül fény arra, ha az ember baromságokat követ.

2023. jan. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
11%
Nos, amikor én koplalok, az sem teljes 0 kalóriás koplalás mindig, elofordul hogy megiszok egy zero energiaitalt ami 5 kcal. Szóval szerintem megihatod, de nézz utána, hogy a pezsgőtabletta is hasonlóan alacsony kalória e amit meg akarsz inni.
2023. jan. 14. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
76%
Jézus sem pezsgőtablettázgatott a negyven nap alatt. Ha már bevállaltad ezt a hülyeséget, legalább csináld becsülettel!
2023. jan. 14. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
13%

Fogalmatok sincs a böjtről! Olvassatok utána az autofágia fogalmának.


Kérdező, böjt alatt csak vizet lehet fogyasztani.

2023. jan. 14. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
30%

Nem, nem fér bele!!


A böjtnek az a lényege, hogy csak mentes vizet iszol és kész!


Mert közben tisztul a szervezeted.


Mi a francnak tömnéd még akkor is magadba a műxart?!

Semmi értelme akkor és az már nem is böjt!


Pár nap böjtöt vitamin nélkül is túl fogsz élni, vagy akkor ne böjtölj, ha nem bírod!


Igaza volt annak, aki azt írta, hogy Jézus se pezsgőtablettázott, jót mosolyogtam az igazságon! :)


Üdv. egy gyakorlott, rendszeres böjtölő :)

2023. jan. 15. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
68%

"Mert közben tisztul a szervezeted."


Ezen meg én mosolyogtam jót. :D

(de inkább facepalm)

2023. jan. 15. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!