Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mások szerint is kövér vagyok?

Mások szerint is kövér vagyok?

Figyelt kérdés
Egy 19 éves lány vagyok, aki 163 cm és 60-65kg között van.
2008. dec. 26. 23:09
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%

Ezek a paraméterek szerintem nem sokat mondanak.A statisztika szerint kb 58-60kg ideális a magasságodhoz.Abban benne vagy,szóval nem vagy kövér.

Van,aki csúnya,ha nincs rajta valami kerekség,van akinek éppen az áll jól,ha csontosabb.Mindenki más,ne aggódj.Lényeg,hogy te jól érezd magad a bőrödben!

2008. dec. 26. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
94%

Soha nem a kiló számít, hanem forma és a tükörkép. A kiló nem sok minden. Hisz ha nehéz a csontozatod, akkor lehet, hogy 60kilósan is vékonyabb vagy, mint egy 55 kg-os könnyű csontozatú ugyanilyen testmagasságú illető.

A 60 kg-val nincs baj szerintem, ha sportos vagy. De a 65 az talán már sok. De mondom ezt látni kell.

2008. dec. 26. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
A kilo nem mond sokat,én 168 cm vagyok és olyan 65-57 kilo..kövér nem vagyok,az biztos,izmos viszont annál inkább! Van ismerősöm akivel egyeznek a paramétereink,ő viszont már kifejezetten kövér..vagyis dundi
2008. dec. 27. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
65-67,elnézést:-)
2008. dec. 27. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
86%
Fénykép nélkül nem fog menni!
2008. dec. 27. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!!! Kissé sportos alkat vagyok, de az ismerőseim szerint nagyon meghíztam... Most valamilyen fogyókúrát keresek, ami nem tesz tönkre...:)
2008. dec. 27. 11:40
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Én ugyanennyi vagyok centire is, súlyra is. Szerintem eléggé nőies az alakom, és úgy érzem, a férfiaknak is tetszik. Van mellem, fenekem rendesen, én ennek örülök, nekem nem tetszenek a nagyon vékony emberek se fiúban, sem lányban. Attól, hogy egyesek szerint most a soványság divat - na bumm - hidd el, sok embernek nem tetszik a "csontkollekció", sőt egyenesen szánalmas, ha egy csaj állandóan a kilóit számolgatja :-))

Szóval szerintem nem vagy kövér, és még annyit szeretnék neked mondani, hogy sose az érdekeljen, hogy mások mit mondanak, hanem, hogy te jól érzed-e magad a bőrödben. Az összes embernek úgysem lehet megfelelni!

Minden jót! :-))

2008. dec. 27. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
én fénykoromban 63kiló voltam a 174centis magasságomhoz. Iszonyat vékony voltam, nem bírtam hason fekve aludni úgy kiállt a medencecsontom. Viszont ismerek olyan lányt aki ugyanekkora magas szintén ilyen súlyban van és rajta meglátszik picit. tehát szerintem így nem lehet megmondani.
2008. dec. 27. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Rendben! Megpróbálom elfogadni magam! Nagyon szépen köszönöm a válaszokat és a segítséget! :)
2008. dec. 27. 13:26
 10/11 anonim ***** válasza:
19%
Szia.Egy kicsit sok de nemvészes egyépként ha téged nemzavr akkor nemis lényeg pl én 171 és 58 59 kg vok és nemvok megelégedve magammal a nyáron 54 voltam az jovolt.. de most nemjo szoval jan.1 től fogyó lesz.És télleg csak akkor kezdj bele ha neked nem tetszik a sulyod.
2008. dec. 27. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!