Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Anyukám szerint kövér vagyok....

Anyukám szerint kövér vagyok. Lehet benne valami?

Figyelt kérdés
Anya nem egyszer mondta hogy "jó húsban vagyok" persze, nem vagyok egy anorexiás fajta, de a nővérem szép karcsú.Őt mindig dicséri.Nekem meg azt mondta egyik nap hogy egy tehén vagyok :\'( Pedig nem is vagyok kövér szerintem. A fiuk oda vannak értem :\'( 165cm 56 kg vok:( Miért mondja ezt nekem az anyukám?:\'( És nem is egyszer...Tényleg fogynom kéne..(L/15)
2008. dec. 31. 00:43
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Epp jo vagy sulyban. Elvileg igy szamoljak ki 165-110=55 kg a normalis, te pedig 56kg vagy, ez igy jo.

Szerintem husosabb fajta lehetsz, annyira magas sem vagy, es talan kerekebbnek tunsz, mint a novered, ezert mondhatja anyukad.

Kerjel penzt tole, es iratkozzal be sportra!!! Heti 2-3 alkalom nagyon jot fog neked tenni. A sport fajtaja mindegy, olyat valassz, ami tetszik neked, szivesen eljarnal, es nincs messze, szoval minden edzesre eltudsz menni!!! Ha rendszeresen csinalod majd, meglatod nagyon jol fogsz kinezni!

Buek!

2008. dec. 31. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Azt csak te tudod, hogy fogynod kell-e vagy nem.

Ha jol erzed magad, es a pasiknak is tetszel akkor nincsen semmi baj.

Ha mondjuk rendszeresen sportolnal valamit az minden szempontbol jot tenne. Egeszseges, jo kedved lesz, anyukad sem tud mibe belekotni, meg amugy is... SPORTOLNI JO! :)

(Tigi)

2008. dec. 31. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
78%

2 perc kulonbseggel ugyanazt irtuk :)

Boldog Uj Evet Kivanok!

(Tigi)

2008. dec. 31. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Igen,lehet hogy sportolnom kéne de a közelben nincsen semmi sportolási lehetőség ami érdekelne:S

És azért szivenütött anyukám mondata:(

Köszi a válaszokat:)

2008. dec. 31. 01:09
 5/17 yuda ***** válasza:
100%

Szia !

Én is azt látom problémának,amit írsz-itt nem a súlyoddal van gond,hanem anyukáddal-Egy anyának szeretnie kellene a gyerekét,mert kitől várjon jót egy gyerek,ha nem az anyjától és ha az így lealázza az embert,az egész életére nyomott hagyhat a lelkén.


Én bátorítlak,mert azért ide is csak beírtál és nem hagytad annyiban-ne fogadd el a kritikát ami még ha igaz lenne is,hogy túlsúlyos vagy,mondhatta volna szebben,de ráadásul a te esetedben még ez sem igaz.


Sajnos már ebben a korban is megtapasztalhatod,hogy nagy kérdésekben,nagy döntésekben csak egyedül magadra számíthatsz igazán.Fel a fejjel,legyen egészséges önbizalmad-szép vagy így ahogy vagy és kész!

2008. dec. 31. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Huh! Úgy látszik anyukád nőideálja az anorexiás Barbie :(

Az, hogy leszól téged sajnos nem egészséges dolog. (nem akarom bántani de az ilyen anya a "mérgező szülő" kategóriába tartozik. Lesz még vele gondod :(( )

Így leírva valóban jó a súlyod. Ha a fiúknak is tetszel és magadnak is, akkor a pozitív visszaigazolás ls a helyes önértékelés megvan. :) És bármennyire fontos az életünkben az anyánk van saját szemünk, saját értékítéletünk és szerencsére nem az anyánkkal bújunk ágyba. :DD

A sportolás jó ötlet de én pl kutya lusta vagyok. :)

Azért elárulom, a görkorizás is sportolás és a biciklizés is. Ezeket szinte bárhol lehet. :))

2008. dec. 31. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
65%
az lehet, hogy nem vagy kövér, és anyukád mégis karcsúbbnak szeretne látni - viszont általában a szeretteiden kívül (kivétel elfogulatlan internet-csapat) ne várj építő kritikát. Csak aki igazán szeret, az hívja fel a figyelmedet a hibáidra.
2008. dec. 31. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
100%
Nyugi, ha a fiúknak tetszel, akkor komoly baj nem lehet. Ne próbálj mindenáron nagyon vékony lenni, nem túl vonzó. Jó, ha van mit fogni :)
2008. dec. 31. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
82%
Engem is ezzel zaklat.Hát és meg ő 165cm és 85kg.Én 164cm és 58 kg.Én husis vagyok de nem kövér.13 éves vagyok.Hugom 10 éves nagyon sovány alkat és akármennyit eget nem hízik.Anyám folyton veszi az édességet és ha már ottvan én nem birom ki hogy ne egyek miközben hugcskám kétpofára zabál.Így nem lehet fogyózni pedig szeretnék.TE nagyon jó sulyba vagy nem kell fogynod anyád egy bunkó.
2008. dec. 31. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
boccs* eszik
2008. dec. 31. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!