Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 4 hónap alatt lemegy ennyi?

4 hónap alatt lemegy ennyi?

Figyelt kérdés
10-15 kg teljesíthető 4 hónap alatt?
2023. febr. 18. 12:03
1 2
 1/11 anonim válasza:
Ha kalória deficitbe kerülsz azaz több kalóriát egetsz el amennyit beviszel es mellette edzel akkor talan de ez persze embertől fugg hogy pl: milyen a testalkat, hany kilo, milyen magas. De ha nagyom koncentralsz arra amit akarsz akkor sikerulni fog! Hajraa drukkolok! 💗
2023. febr. 18. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Igen, teljesíthető.
2023. febr. 18. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

10-15 kg fogyás elérése 4 hónap alatt nagyon nagy kihívást jelenthet, és nagyon fontos, hogy ezt egészséges módon érjük el, figyelembe véve az egyéni testi adottságokat és az életmódunkat. A fogyás sebessége függ több tényezőtől, például a kiindulási testsúlytól, az életmódtól, a diéta összetételétől és az edzés intenzitásától.


A biztonságos és egészséges fogyás üteme általában heti 0,5-1 kg, így ha 4 hónap alatt 10-15 kg-ot szeretnél fogyni, akkor átlagosan heti 2,5-3,75 kg-ot kellene leadnod. Ez egy magasabb fogyási ütem, ami némileg kockázatos lehet az egészségre, és nagyon fontos, hogy szakember segítségét vegyük igénybe, hogy biztonságosan és hatékonyan érjük el a céljainkat.


A biztonságos és hatékony fogyás érdekében javasolt egészséges életmódot követni, amely magában foglalja az egészséges és kiegyensúlyozott étrendet, valamint a rendszeres testmozgást. Emellett ajánlott a megfelelő mennyiségű alvás, a stressz kezelése, és az egészséges életmód minden más fontos eleme is. Ha sikerül ezt az életmódot kialakítani, és kitartóan követni, akkor elérhető lehet a 10-15 kg fogyás 4 hónap alatt, de mindig figyeljünk az egészségünkre, és konzultáljunk orvossal vagy dietetikussal, mielőtt bármilyen drasztikus fogyókúrát vagy életmódváltást kezdenénk.

2023. febr. 18. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
3: szerintem számolj újra.
2023. febr. 18. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Mármint melyik részét?
2023. febr. 18. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Azt a részét, hogy havi helyett hetit írtál. Havi 2-4 nem magas és nem kockázatos.
2023. febr. 18. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Azt a részét, hogy 4 hónap nagyjából 16 hét és ennyi idő alatt 10-15 kg reális.
2023. febr. 18. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%

Én így gondolom, és így tudom. Tudományosan ez így is van. Reálisnak reális a 10-15 kg de nem ajánlott és nem tesz jót, ez bizonyított tény. Én orvosi ajánlások alapján írtam a válaszomat.


De ezen nem kell összeveszni, hiszen a kérdező, majd rákeres és eldönti, hogy kire hallgat, és, hogy dönt.

2023. febr. 18. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem érted meg, hogy rosszul számolsz? 17 heti 10-15 (teljesen normális) az nem heti 2,5-3,75 (ami senki szerint nem lenne normális)!
2023. febr. 18. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Igen. 10kg biztosan. 15 is, de ahhoz nagyon profinak és szigorúnak kell lenned


Egy a lényeg: ha kitartó vagy és nem esel vissza, biztos lesz jó strand formád. Lehet nem idén, de lesz 😏

2023. febr. 18. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!