Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyit lehet kb fogyni 5...

Mennyit lehet kb fogyni 5 vagy 6 hónap alatt?

Figyelt kérdés
a kenyeret tésztákat teljesen elhagytam.Napi 2szer zsírégető edzést csinálok.mellette még a napi mozgás,meg szoktam biciklizni.Én ilyen 20 25 kilóra gondoltam.

2023. febr. 18. 13:41
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Azt gondolod, hogy azzal, hogy elhagytad a kenyeret és tésztát, le fogsz fogyni?


Miért hagytad el ezeket? A kenyérrel és tésztával az ég világon semmi probléma nincs. Attól, hogy a nők lapja és Schobert Norbi azt mondja, hogy a szénhidrát rossz, még nem kell elhinni.


Elhagyhatod a kenyeret, elhagyhatod a tésztát, de, ha nem vagy kalóriadeficitben, nem fogsz fogyni.


BÁRMIT ehetsz, ha a nap végén kalóriadeficitben vagy, akkor fogyni fogsz.


Mit jelent a zsírégető edzés? Letudnád írni ennek a fogalmát? Mitől lesz szerinted egy edzés zsírégető? Nem az edzés miatt fogsz lefogyni, hanem a kalóriadeficittől.


5 hónap alatt egészségesen nem tudsz lefogyni 25kgot, de még 20-at sem. 5 hónap alatt -20kg akkor lenne reális, ha lenne rajtad körülbelül 60kg felesleg minimum.


Egészségesen 5 hónap alatt 10kgot tudsz leadni. Ez tény, tudományok támasztják alá.


De, ahogy látom, a te fogyásod halálra van ítélve, mert ilyen "elhagytam a kenyeret és tésztát" tudással soha az életbe nem fogsz lefogyni.

2023. febr. 18. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
79%

Aki még mindig a kenyérben meg tésztában látja az ősellenséget, az -gyakorlatilag- nem fogy le havi 5kg-ot.


Szóval tessék tajékozódni. Ott a youtube. Tari Ádám, Borszéki Péter, Torma Valentín. Majd ők megmondják a tutit, elég sok tapasztalatuk van.

2023. febr. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyon erőlteted talán lemegy annyi, de addigra eleged is lesz az egészből és vissza is fog menni. Inkább legyen kétszer annyi idő, de ne szenvedősen és legyen tartós!
2023. febr. 18. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!