Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A kövér emberek hogyan tudják...

A kövér emberek hogyan tudják magukat elfogadni és miért nem kezdenek bele a fogyokúrába?

Figyelt kérdés

Szeretném leszögezni nem azokról beszélek akik valamilyen egeszsegugyi gond miatt hiztam meg.



En azokrol beszelek akik zabálnak mint az állat es ezert hiztak meg🤷‍♀️

Miert nem zavarja oket?

Hogyan tudnak igy elni?

Miert nem kezdenek el lefogyni?

Hogy tudnak tovabb is zabálni annak ellenere hogy pont hogy emiatt kerultek oda ahova


Miert jo nekik a koverseg minden negativ dolgaval egyutt elni??

A faradekonysag,izzadas,magasvernyomas,cukorbetegseg stb



Hogyan tudja valaki elfogadni magat tulsulyoskent?!?!?



Fokepp azokrol lenne szo akik nok,fiatalok es szemre megmondom hogy 150 kg simán van 🤷‍♀️



Nem,en nem vagyok túlsúlyos. Teszek ellen. Nehez.Sokszor lemondassal jar. Hizasra hajlamos vagyok.

De keptelen vagyok koverkent élni!


2023. márc. 10. 18:21
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
92%
Szeretnek enni. Vannak olyanok is, akik tényleges szervi probléma miatt (pl. cukorbetegség) híznak meg, de más jele nincs az alapbetegségnek. A kialakult életritmust, étkezési szokás meg igencsak nehéz megváltoztatni.
2023. márc. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
91%

Mert sokkal könnyebb.

Lassan 8 hónapja diétázok, mindig is főztem de simán rendeltünk heti 1x pizzát. Ha nem volt kedvem, szombaton hoztunk menüt. Reggelit ha úgy volt vettem a pékségben. Ez baromi egyszerű volt.

Azóta számolom a kalóriát és a szénhidrátot, heti 3x eljárok sportolni. Minden étkezésemet én készítem el, én főzöm meg. Nincs fehérlisztes cucc.

Hát sokkal könnyebb volt kövéren. Egyedül az miatt nem hagyom abba, mert látom hogy kezdek jól kinézni. Olyan helyeken izmosodom amiről nem is tudtam. És érzem hogy jobb ez az étrend.

2023. márc. 10. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 madi111 válasza:
89%

Biztos zavarja őket, de a zablálás is egy szenvedélybetegség.


Az alkoholista is tudja, hogy tönkreteszi az egészségét, ráadásul még a gatyája is rámegy, mégis iszik.


Mindenki függ valamitől, és néhány függőségtől eltekintve mindegyik káros az egészségre és a pénztárcára.


Egyébként nekem is elég sok függőségem van.

2023. márc. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
59%

Nem tudják elfogadni és zavarja őket, de lusták tenni ellene bármit.


Kíváncsi lennék, hogy a nagy önelfogadás és body pozitivizmus eszméje hogy illanna el egy pillanat alatt, ha végre találnának valami szert ami rövid idő alatt tényleg hatásosan lefogyaszt és karcsúvá tesz.

Szerintem minden kövér bevenné azonnal.

Ennyit az önelfogadásról.

2023. márc. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Azért sokan vannak, akik szeretnének lefogyni, csak nem tudják hogy kell. Alkalmanként, valami ostoba fogyókúrákba kezdenek, aztán a sikertelenség elveszi a kedvüket egy időre.
2023. márc. 10. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

14

Ezt az onelfogadast sokszor hallottam mar enis

"En igy szeretem magam"

"Nekem igy jo"

"Nem a kulso a lenyeg"

"Rajtam van mit fogni"

Es meg irhatnam kb reggelig


Nem tudom hogy van e aki ezt tenyleg oszinten mondja vagy sajat maganak is hazudik

Lehet valakinek tenyleg jo igy,bar en ezt nehezen hiszem el.

2023. márc. 10. 23:05
 17/21 A kérdező kommentje:

Jó vagy rossz fogyokurazasi modszer

Hat a koplalas az biztos rossz felesleges onsanyargatas

De mi a jo akkar?!

Szerintem ezt mindenkinek maganak kell kitapasztalni h neki mi a jo,mi az amit jobban tud tartani

Parszor probalgattak mar elottem elhuzni a mezesmadzagot a fogyokuras csodaszerekkel (en igy hivom oket) amik termeszetesen 10 ezer ft tol indulnak

Mindig elutasitottam!

Nem az a tipikus salata es csirke natur fogyokurat kovetem,hosszutavon nem birnam,megunnam


En nekem az valt be hogy mindent de mertekkel este 7 utan pedig mar csak viz,nagyon max gyumolcs,natur joghurt

Nyaron rengeteg gyumolcsot eszek pl

Imadom

Vannak dolgok amiket imadtam pl chips,csoki, hihetetlen de idovel az ember letud errol is szokni

Regen 1 tabla csopit 5 perc alatt kb egybe lenyeltem. Miota mertekkel eszek van hogy 1 tabla csoki 1 hetig eszek neha 2 ig

Letorok belole 3 kockat es koszonom szepen tenyleg azt erzem h eleg.


Vannak napok mikor persze engedek a csabitasnak pl nyarob egy jo szalonnasutes,grillezes

De mindigvisszazerek arra az utra hogy na most alj! Mértékkel!


Nekem ez a modszer valt be,hozzateszem nem is 8 honap alatt fogytam igy le. Lassan ment,de lefele ment !


😊

2023. márc. 10. 23:15
 18/21 anonim ***** válasza:
93%
Akkor csak a buksisimiért írtad ki a kérdést?
2023. márc. 10. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:

18

"A válaszadó csak veszekedni akar".... 👎

2023. márc. 11. 09:42
 20/21 anonim ***** válasza:
59%
Hiányzik a szükséges önfegyelem.
2023. márc. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!