Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tudnátok adni tippeket?

Tudnátok adni tippeket?

Figyelt kérdés

Szeretnék kérni fogyókúrához tippeket 🥰

151 cm vagyok es 43kg es 40kg a celom.

Egy heten 5-6x edzek 42 percet,es kb 1200 Kcal eszek egy nap.

Ne irjon senki negativat hanem csak hasznos tippeket szeretnek:)

Koszonomm:))



2023. márc. 24. 20:36
 1/5 anonim ***** válasza:
79%
A leghasznosabb válasz erre a kérdésre az, hogy neked egyáltalán nincs szükséged a fogyásra, mert teljesen jó a súlyod, hanem inkább pszichológusra van szükséged, mert súlyos testképzavarban szenvedsz.
2023. márc. 24. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%

1. Tanács:

Ne mindig 1200 kaloriat egyél, mert annyira rá fogsz stresszelni hogy mindig pont annyit egyél, hogy egy idő után feladod és sokkal több fog becsúszni. Néha engedj meg magadnak 1400 kalóriát, de hogy továbbra is komolyan vedd tarts 1000 kalorias napokat is.

2. Tanács:

Nem baj, ha mondjuk edesszaju vagy, és nem is kell megvonnod magadtól a jót, sőt, iktass be az etrendedbe egy kicsi edesseget is, de lehetőleg ne edessegekbol álljon az egész etrended, egyél néha joghurtot, sajtot, gyümölcsöket is.

3. Tanács:

Ezt valószínűleg sokszor olvasod a neten, de "ne igyál kaloriat"

Szinte már minden uditonek van cukormentes alternatívája, minden kolanak, energiaitalnak, fantanak, egyszóval mindennek. Ha ragaszkodsz az uditokhoz a cukprmenteset válaszd mindenbol, de mégjobb választás a víz. Ha cukros üdítőt iszol azzal felesleges kalóriákat "pazarolsz el", és kevesebbet ehetsz, kevesebb kalória fér bele az etrendedbe.

4. Tanács:

Nem tudom, hogy mit sportolsz, és az az edzés mennyire szokott megerolteto lenni. De a lényeg, hogy ne hajszold túl magad, ha kell tarts több pihenonapot is.

2023. márc. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Szoktam egy 12 perc Kovács Ramóna has erősítőt aztán egy Koloszár Enikő 15p zsiregeto majd szinten Koloszár Enikő 15p HIIT edzeset.En jol kifaradok tole de amikor tudom megcsinalom.

Koszonom a tanacsokat,ha valakinek meg van otlete az irjon:)

2023. márc. 24. 21:35
 4/5 anonim ***** válasza:
Igazából van még + egy ötletem: ne ess át a ló túloldalára, ne csinálj soha színtiszta 0 kalorias napokat vagy például olyat hogy 500 alatt eszel. Koplalás eleinte nagyon gyors fogyasi módszer, aminek láttán túlságosan is megorulsz a hirtelen elert eredménynek, ami függőséget okoz egy idő után és egyre többször akarod majd megcsinálni, ebből pedig mentális és egészségügyi problémáid lesznek. Tudom miről beszélek, egyszer egy nagyon durva dolgot csináltam, 5 napig nem ettem, utána szó szerint heteken keresztül nem tudtam abbahagyni az evést nem volt ritka hogy 3-4000 kaloria is lecsúszott. Szóval csak ésszel.
2023. márc. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Jó hogy kifáradsz ilyen semmi edzéseket is, hiszen nincs rajtad semmi izom.
2023. márc. 25. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!