Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 8honap alatt 42kgot lehet...

8honap alatt 42kgot lehet fogyni 129 kgrol ?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 24. 18:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

8 hónap alatt 34kgot sikerült fogynom, viszont ez napi ~1000 kalóriás deficitet jelentett, ami sokak számára nagyon megterhelő és borzasztó nagy akaraterő kell, hogy ezt tartani tudd. Mindenre figyeltem, nem volt 1 "rossz" napom sem, szigorúan vettem mindent.


106kg voltam 170 cmhez.


Szerintem lehetséges, viszont nagyon el kell határoznod magad fejben, mert 1000 kalóriás deficit nem egy egyszerű mulatság néha.. :D


Én azt mondanám, hogy teljesen rendben van, ha nem bírnád. 500-700 kalóriás deficitet próbálj meg inkább, mert sokkal tarthatóbb.


Az egészséges fogyás üteme: heti 0.5-1kg (de inkább úgy mondanám, hogy a testsúlyod maximum 1%-a hetente), ez az 1kg (vagy 1%) már nagyon a felső határ.


Szóval sikerülhet, de ez nagyon drasztikus, én ezt inkább 1 év alatt próbálnám leadni, sokkal jobb is lesz az eredmény, illetve tarthatóbb.

2023. ápr. 24. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%

Nem. Így nem. Úgy esetleg, ha felosztod hónapokra, hogy havonta 6 kg (vagyis inkább az első négy hónapban 7, a második négyben meg havi 5 kiló), de egyrészt így is elég kemény, másrészt meg nem épp egészséges.

Az egészséges fogyás heti 0,5-1 kg, ez nálad azt jelenti, hogy az elején inkább 1 kiló, és minél inkább közeledsz a célodhoz, annál lassabban fogysz.

Én inkább azt javasolnám, hogy felejtsd el a 42 kiló fogyást, inkább állítsd be az agyadat 20 kilóra 6 hónap alatt. Ezt jobban tudod kontrollálni, sem lelkileg, sem testileg nem lehetetlen, szóval nem az lesz, hogy ha két hét alatt nem megy le öt kiló, akkor már feladod az egészet. Sőt, akár 10 kilóval is kezdhetsz. Aztán ha sikerült, akkor jöhet a következő tíz, ha meg nem, akkor addig küzdesz, amíg ez nem sikerül, aztán tartasz egy kis szünetet, és megint startolsz 10 kilóval.

2023. ápr. 24. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Azzal is jo ha tisztaban vagy hogy a fogyas sokszor stagnal akar hetekre is :)

Nekem volt hogy 3 hetig nem fogytam semmit pedig tartottam a dietat, aztan megindult :)

2023. ápr. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
8 hónap alatt egy 30 kiló fogyás már kimagasló eredmény, ami egy egészségesen tartható kalóriadeficittel össze is jöhet. 42 kiló fogyás is összejöhet talán, de az semmiképp nem egészséges, hanem elképesztő extrém.
2023. ápr. 24. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
90%

Szia!

3 honap alatt fogytam le 20 kilot.. egy nagyon jo baratom segitett ebben, ha gondolod megadom a nevet es az elerhetoseget.. ugy hivjak, hogy stressz:DDDDDD

VICCET felreteve szerintem nem egeszseges ennyi ido alatt ennyi sulyt leadni.. en bizony meglattam a karat (meg ha nem is volt tudatos a fogyasom..) elkezdett nqgyon hullani a hajam, csunya lett a borom( pattanasos) es meg sorolhatnam:/

Szerintem porbalj inkabb a mertekre torekedni, fentebb nagyon jol leirtak, hogyan is kene es mennyit.. fogadd meg a tanacsukat..

2023. ápr. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
33kg reális 8 hónap alatt?
2023. ápr. 24. 20:56
 7/11 anonim ***** válasza:
75%

"33kg reális 8 hónap alatt?"

Reális lehet, de honnan jönnek ezek a számok? Mennyi a napi kalóriabeviteled?

2023. ápr. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
100%
Heti fél kiló az egészséges fogyás. Főleg, ha nem akarsz visszahízni.
2023. ápr. 24. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem ezeket a kérdéseket. Nem időben, hanem súlyban kell kitűzni célokat. Kezdetnek az első tizest.
2023. ápr. 25. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Simán. Minél kevesebb kaja, minél több sport.
2023. máj. 2. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!