Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nők vagy férfiak tagadják...

Nők vagy férfiak tagadják nagyobb arányban..?

Figyelt kérdés

...felelősségüket elhízásuk tekintetében


Rengetegszer hallok olyat, hogy:


"Genetikailag vagyok ilyen"

-persze, genetikailag nem képest megálljt parancsolni magának


"Alig eszek" (így K val!)

-igen persze, csak valahogy mindig őket látom falni a villamoson is, azt meg had ne mondjam milyen adagokat hordanak el az ételbárból...



"Biztosan cukorbeteg"

-na igen, egyik jellemző betegség a kettes diabétesz, amit az elhízás is tud okozni



2023. ápr. 30. 11:47
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
42%

"Van aki tényleg genetikailag dagadt, nem fogjátok fel?"

Mivel a dietetikai szakma, az orvostudomány, és az összes vizsgálati anyag cáfolja ezt a baromságot, ezért nem, nem fogjuk fel.

2023. máj. 2. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
3-as vagyok. Tény, hogy van olyan, aki többet is ehet, mégsem hízik. De ezek az emberek általában előadják, hogy mennyit zabálnak, közben alig esznek valamit. Hozzám képest legalábbis. Én fénykoromban konkrétan szó szerint non-stop zabáltam, már majdnem 130 kg voltam. De ezt úgy kell elképzelni, hogy bementem a boltba, és ami megtetszett, be a kosárba, csokik, édességek, sajtok, rágcsák, mellé gyorséttermi kaja, cukros kóla tonnaszám, és egész nap tömtem magamba ezeket. Amióta ilyen bazi drágák lettek a kaják, már nem tehetem meg, hogy nem nézem az árakat, kevesebb kaját tudok venni és nem tudok egész nap szünet nélkül zabálni. Ugyanazokat eszem, csak nem annyit, és 10 kg lement pár hónap alatt. Pedig semmit sem sportoltam és ugyanolyan egészségtelen dolgokat ettem. Szóval úgy gondolom, hogy ha valaki ennyit zabál, annak lehet akármilyen genetikája, kizárt dolog, hogy ne hízzon fel. Persze ilyenkor már jönnek a betegségek, meg nehéz a mozgás, nem tudsz sportolni, így az ember még inkább hízik, és egy ördögi körbe kerül. VISZONT amit írtál, hogy tagadják a felelősséget...tök mindegy szerintem, én nem tagadom a felelősségemet, pontosan tudom, hogy szenvedélybeteg vagyok, de ettől még nem fogok lefogyni. Ahhoz kell még pár áremelés!
2023. máj. 3. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
A férfiak többsége szerintem tagad vagy tisztában sincs az elhízottságával, kerek alakkal izmosnak hiszi magát, vagy simán les.zarja. Csak nőknél láttam olyat, hogy a felelősségét tagadta.
2023. máj. 3. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

22:

Én is így látom. Van egy haverom, aki mindig sovány volt, és sokszor mondta, hogy pedig milyen sokat eszik. Mikor együtt voltunk valahol több napot, nagyon nem így tűnt, sokkal kevesebbet evett nálam.


A másik fele, hogy egykor kövér voltam, ma sovány, és akik nem ismertek régebbről és ők kövérek, mindig bepróbálkoznak nálam is, hogy rámhúzzák, biztos bármennyit eszek, sovány maradok. Közben ők esznek nagyon sokat és nem mozognak semmit.

2023. máj. 3. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!